Tribulus Terrestris

Tribulus terrestris (kotvičník zemní) je bylina odpradávna využívaná za účelem navýšení hladiny testosteronu, podpory libida, celkového mužského zdraví a vitality.

Řazení

Tribulus terrestris neboli Kotvičník zemní je jednoletá bylina, velice oblíbená především pro své účinky v lidové medicíně nebo doplňcích stravy u sportovců. Tribulus terrestris může mít pozitivní dopad na hladinu testosteronu a mužské libido, nárůst síly, vytrvalost a také svalovou regeneraci. Mnohé diskuze účinky kotvičníku zemního potvrzují a přisuzují mu zásluhy za zlepšení mužského zdraví a zvýšení vitality. To je možné vyčíst také z mnoha kladných recenzí na tuto bylinu.

Výrobou produktů s obsahem kotvičníku zemního a jejich prodejem se zabývá mnoho značek, které objevily sílu a potenciál této zázračné byliny. Vždy je však pro běžného uživatele důležité nepřekračovat doporučené dávkování, které by měl každý výrobce na balení svého produktu uvádět. Zcela specifický je z hlediska účinnosti produkt od společnosti Vemoherb. Tribulus terrestris od této značky představuje nejsilnější možný tribulus, který je možné v České republice získat. Jedná se o extrakt z rostliny bulharský tribulus, který je extra silný, obsahuje 40 - 60x vyšší množství Protodioscinu, tedy aktivní látky známé pro své pozitivní účinky na sílu, zvýšení svalového objemu a podporu sexuálního libida. Z hlediska maximální kvality a síly účinků je tribulus terrestris od společnosti Vemoherb tou pravou volbou. Jako alternativa může posloužit také tribulus od značky GymBeam, BioTech USA a Myprotein.

Mohlo by tě také zajímat