Sirupy a toppingy

Kategorie sirupů a toppingů obsahuje jak klasické ovocné sirupy, které každému sladkému jídlu dodají ještě něco navíc, tak i různé přírodní varianty sirupů, které slouží k oslazení tvých oblíbených pokrmů a nápojů. Toppingy si můžete dochutit, dosladit a ozdobit třeba palačinky, zmrzlinu či ranní ovesné kaše. Většina toppingů má snížený obsah kalorií, neobsahují přidaný cukr a to vše při zachování skvělé chuti i sladivosti.

Řazení

Sirupy hrají v kuchyni stále větší roli. Nemusí se jednat vždy pouze o koncentrované roztoky cukrů pro přípravu slazených nápojů. Stále častěji lidé využívají sirupy pro dochucení obilných kaší, palačinek, lívanců a široké škály potravin. Oblíbenou kategorií jsou v současnosti nejrůznější sirupy a polevy na palačinky, které díky nim získají výraznější a sladší chuť.

Druhů a příchutí sirupů i polev existuje v současnosti nepřeberné množství, záleží tak pouze na uvážení každého, pro který sirup nebo polevu se rozhodne a zda upřednostní raději sirup bez cukru, nebo si dopřeje ten s rychlým zdrojem energie navíc.

Sirupy jsou dostupné ve velké škále příchutí od jahody po karamel ale taky trochu méně časté sirupy z datlí jako Wolfberry Datlový sirup BIO. Největší výběr má značka Bodylab, ale nalezneme zde také Gymbeam a HealthyCo.