Přidej se k nám

Nabídka příležitostí (17)

Naší misí je naučit lidi správně jíst. Abychom toho dosáhli, potřebujeme ten nejlepší tým tvořící excelentní produkty.

Funkční potraviny

Růst produkce průmyslově zpracovaných potravin v posledních desítkách let negativně ovlivnil kvalitu stravování lidské populace. Tento globální fenomén nadále zvyšuje výskyt civilizačních onemocnění včetně problémů ovlivňující mentální zdraví jako je deprese či úzkosti. Celkově pak v důsledku špatné stravy dochází k výraznému snížení kvality života.

Situace nám vadí a rozhodli jsme se iniciovat změnu. Produkujeme kvalitní jídlo, které je delikátním zážitkem i funkčním zdrojem energie pro plnohodnotný život. Potraviny zjednodušujeme, vracíme do nich kvalitu, přirozeně delikátní autentickou chuť i trvanlivost.

Jsme ti, kteří tvoří ty produkty, u kterých se mnohdy i ti nejnáročnější znalci výživy nedívají na složení. jelikož nám správně věří, že v nich najdou pouze to nejlepší.

Ingredience na vaření

Protože nás, baví být v práci (s jídlem) kreativní, rozhodli jsme se najít ty nejlepší ingredience na světě a zabalit je pro vás do bezpečných sustainable obalů. Ty rovněž udržují výživovou hodnotu, přirozeně prodlužují trvanlivost a senzorické vlastnosti jako chuť a vůně zůstávají vysoce potentní.

Science based suplementy

Děláme pouze takové doplňky stravy, které jsou vědou ověřené jako účinné, a to v množstvích a formách, které jsou klinicky ověřené jako efektivní a bezpečné. Řešíme jimi lidské potřeby jako např. uvolnění od stresu či PMS, fyzickou a kognitivní výkonnost či mikronutriční deficity.

Hledáme energické lidi s vášní pro excelentní produkty

Spojujeme dohromady lidi s láskou pro lidskou výkonnost a společně řešíme obtížné problémy překážející lidem v dosahování jejich potenciálu. Jsme rychle se pohybující společnost talentovaných lidí s otevřenou myslí a vysokou mírou integrity. Věříme ve skvělý design a inkluzivní kulturu s důrazem na výkonost v produkci pro lidi prospěšných produktů výjimečné kvality. Více o projektu