– vyživuje kůži do hloubky, z grass-fed hovězího loje a BIO avokádového oleje, bohatý na mastné kyseliny a antioxidanty
60 ml
19
Hodnocení 4.8/5, 19 recenzí
269 Kč
Původní cena: 299 Kč
(448,33 Kč / 100 ml)
-16 %
Akce týdne
Vilgain Lanolín
– zklidňuje citlivou a podrážděnou místa pokožky, hutný vosk z ovčí vlny, čistě přírodní složení bez aditiv
15 ml
31
Hodnocení 5.0/5, 31 recenzí
99 Kč
Původní cena: 119 Kč
(660 Kč / 100 ml)
-14 %
Akce týdne
Vilgain Opalovací balzám z hovězího loje
– balzám s minerálním UV filtrem SPF 25, vyživuje a regeneruje, vhodný pro každý typ pleti
60 ml
13
Hodnocení 4.3/5, 13 recenzí
299 Kč
Původní cena: 349 Kč
(498,33 Kč / 100 ml)
-11 %
Akce týdne
Vilgain Balzám na rty z hovězího loje
– vyživující balzám s lojem, aloe a švestkovým olejem pro hebké a hydratované rty
Aloe vera 15 ml
8
Hodnocení 4.2/5, 8 recenzí
149 Kč
Původní cena: 169 Kč
(993,33 Kč / 100 ml)
-14 %
Akce týdne
Vilgain Čistý našlehaný balzám z hovězího loje BIO
– přirozená hydratace a výživa pokožky, zjemňující balzám ze 100% hovězího loje, bez konzervantů a dalších aditiv
120 ml
39
Hodnocení 4.7/5, 39 recenzí
469 Kč
Původní cena: 549 Kč
(390,83 Kč / 100 ml)
Články
Skincare: péče o pleť pro každého
Skincare a péče o pleť jednoduše: zjistěte svůj typ pleti, jaké produkty používat a jak se liší korejská a japonská rutina včetně hydratace a SPF.
Vlasová kosmetika: v hlavní roli šampon
Objevte různé typy šamponů, jejich složení a účinky. Poradíme, jak vybrat správný šampon podle typu vlasů a potřeb pokožky hlavy.
Ústní mikrobiom: co o něm víme, a jak jej podpořit?
O střevním mikrobiomu jste už nezpochyby slyšeli – věděli jste ale, že přátelské bakterie vyskytující se na kůži nebo třeba v ústech jsou neméně důležité? Jak může ústní mikrobiom ovlivnit vaše zdraví, a jak jej můžete podpořit, se dozvíte v novém článku.
Škodlivé látky v kosmetice: skutečná hrozba, nebo nafouklá bublina?
Stalo se vám někdy, že jste špatně reagovali na krém, šampon či rtěnku? Jedním z důvodů mohl být obsah daného produktu, konkrétně škodlivé látky, například parabeny či ftaláty. Tento článek vysvětlí důvody jejich výskytu v kosmetice i přesný popis toho, na co si dát pozor a co naopak vyhledávat!
Arganový olej: použití a účinky
Značné množství olejů na trhu poměrně zastiňuje jeden bohatý na vitamin E, karotenoidy i esenciální mastné kyseliny omega‑6 a omega‑9. Jedná se o arganový olej. Jeho další benefity i možné využití naleznete v tomto článku!
Jak často se sprchovat?
Pro většinu lidí je večerní/ranní sprcha neopomenutelnou součástí každodenní rutiny. Opravdu je ale pro zdraví nutné mýt se každý den? A od čeho se bude odvíjet ideální frekvence sprchování? Dozvíte se v novém článku.
Tea tree olej: účinky a použití
Tea tree olejíček je oblíbeným preparátem domácích lékárniček – pomáhá na problematickou pleť, s vlasovou péčí, ale také jako bojovník proti plísňovým infekcím. Tento článek podrobně rozebírá další benefity i možná rizika tohoto esenciálního oleje.
Jak na kruhy pod očima?
Kruhy pod očima jsou strašákem trápícím vysoké procento populace. Existují přitom velice jednoduché a efektivní způsoby, jak jim předcházet – jaké to jsou a další zajímavosti se dozvíte v tomto článku!
Klidně si vezměte cookie 🍪 — pomáhá vám s pohodlnějším nakupováním tím, že udržuje váš košík plný, pamatuje si vaše přihlášení a zajišťuje hladký průběh celé cesty.