– nápoj s elektrolyty, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, slazeno steviol-glykosidy ze stévie
12× šťavnaté mango 500 ml
554
Hodnocení 4.6/5, 554 recenzí
516 Kč
Původní cena: 588 Kč
(8,60 Kč / 100 ml)
Vilgain Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolyty, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, slazeno steviol-glykosidy ze stévie
Šťavnaté mango 500 ml
554
Hodnocení 4.6/5, 554 recenzí
49 Kč
(9,80 Kč / 100 ml)
Vilgain Kreatin
– mikronizovaný kreatin monohydrát, vysoká vstřebatelnost, HPLC testovaný, podpora síly a výkonu, doplněk stravy
Bez příchutě 500 g
852
Hodnocení 4.9/5, 852 recenzí
399 Kč
(79,80 Kč / 100 g)
Vilgain Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolyty, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, slazeno steviol-glykosidy ze stévie
Bezinka 500 ml
326
Hodnocení 4.5/5, 326 recenzí
49 Kč
(9,80 Kč / 100 ml)
Vilgain Hořčík bisglycinát
– excelentní čistota hořčíku, vysoká vstřebatelnost, přispívá k normální činnosti svalů a nervové soustavy, doplněk stravy
200 kapslí
2236
Hodnocení 4.9/5, 2236 recenzí
549 Kč
(2,75 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolyty, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, slazeno steviol-glykosidy ze stévie
Mandarinka s citronem 500 ml
422
Hodnocení 4.5/5, 422 recenzí
49 Kč
(9,80 Kč / 100 ml)
-12 %
Vilgain Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolyty, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, slazeno steviol-glykosidy ze stévie
12× mandarinka s citronem 500 ml
422
Hodnocení 4.5/5, 422 recenzí
516 Kč
Původní cena: 588 Kč
(8,60 Kč / 100 ml)
Vilgain Omega-3
– přirozená forma triglyceridů, vysoká oxidační stabilita, bohaté na EPA a DHA nenasycené kyseliny, doplněk stravy
16 mm 90 kapslí
1044
Hodnocení 4.9/5, 1044 recenzí
319 Kč
(3,54 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Hořčík bisglycinát
– excelentní čistota hořčíku, vysoká vstřebatelnost, přispívá k normální činnosti svalů a nervové soustavy, doplněk stravy
90 kapslí
2236
Hodnocení 4.9/5, 2236 recenzí
299 Kč
(3,32 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Elektrolyty
– jednoduché složení a svěží chuť, v podobě rozpustného prášku, doplněk stravy
Malinová limonáda 320 g
629
Hodnocení 4.7/5, 629 recenzí
449 Kč
(140,31 Kč / 100 g)
Vilgain Ashwagandha
– silný extrakt KSM-66, paleta benefitů pro podporu vitality a kognitivních funkcí, doplněk stravy
90 kapslí
457
Hodnocení 4.8/5, 457 recenzí
459 Kč
(5,10 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Elektrolyty
– jednoduché složení a svěží chuť, v podobě rozpustného prášku, doplněk stravy
Mango & grep 320 g
560
Hodnocení 4.7/5, 560 recenzí
449 Kč
(140,31 Kč / 100 g)
Vilgain Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolyty, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, slazeno steviol-glykosidy ze stévie
Třešeň 500 ml
135
Hodnocení 4.7/5, 135 recenzí
49 Kč
(9,80 Kč / 100 ml)
Vilgain Hořčík malát
– 110 mg hořčíku v kapsli, ve formě malátu hořečnatého, doplněk stravy
90 kapslí
564
Hodnocení 4.9/5, 564 recenzí
249 Kč
(2,77 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Kreatin Creapure®
– s německou ochrannou známkou, zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech, doplněk stravy
Bez příchutě 120 kapslí
1010
Hodnocení 4.8/5, 1010 recenzí
399 Kč
(3,33 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolyty, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, slazeno steviol-glykosidy ze stévie
Grapefruit 500 ml
102
Hodnocení 4.4/5, 102 recenzí
49 Kč
(9,80 Kč / 100 ml)
Vilgain B-Komplex
– kompletní spektrum B vitaminů, v optimálním množství, doplněk stravy
90 kapslí
313
Hodnocení 4.9/5, 313 recenzí
229 Kč
(2,54 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Pre-Workout
– směs na přípravu nápoje s obsahem kofeinu, taurinu a L-theaninu, kofein pomáhá zlepšit bdělost a soustředění, určeno před fyzickou aktivitou, doplněk stravy
Citronový ledový čaj 240 g
190
Hodnocení 4.3/5, 190 recenzí
249 Kč
(103,75 Kč / 100 g)
Vilgain Energy & Focus Drink
– osvěžující energetický perlivý nápoj s kofeinem pro podporu fyzické a duševní výkonnosti, slazeno steviol-glykosidy, doplněk stravy
Citron a limetka 330 ml
552
Hodnocení 4.2/5, 552 recenzí
45 Kč
(13,64 Kč / 100 ml)
Vilgain Hořčík malát
– 110 mg hořčíku v kapsli, ve formě malátu hořečnatého, doplněk stravy
200 kapslí
564
Hodnocení 4.9/5, 564 recenzí
489 Kč
(2,45 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Kreatin
– mikronizovaný kreatin monohydrát, vysoká vstřebatelnost, HPLC testovaný, podpora síly a výkonu, doplněk stravy
Bez příchutě 180 kapslí
852
Hodnocení 4.9/5, 852 recenzí
349 Kč
(1,94 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Energy gel
– zdroj rychlé energie a elektrolytů, kombo 3 rychle vstřebatelných BIO sacharidů, pro dlouhotrvající aktivity nižší intenzity
Mango 40 g
187
Hodnocení 4.5/5, 187 recenzí
45 Kč
(112,50 Kč / 100 g)
Vilgain Kreatin Creapure®
– s německou ochrannou známkou, zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech, doplněk stravy
Bez příchutě 500 g
1010
Hodnocení 4.8/5, 1010 recenzí
899 Kč
(179,80 Kč / 100 g)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Čokoláda 1 000 g
2013
Hodnocení 4.4/5, 2013 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
Vilgain Whey Protein
– ultrafiltrovaný metodou CFM za nízkých teplot, vysoký obsah bílkovin a BCAA, slazený steviol-glykosidy
Čokoláda 1 000 g
434
Hodnocení 4.6/5, 434 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
-20 % SALE20
Vilgain Clear Whey Isolate
– se svěží ovocnou chutí, slazen steviol-glykosidy, s více než 84 % bílkovin
Strawberry lemonade 500 g
962
Hodnocení 4.3/5, 962 recenzí
849 Kč
(169,80 Kč / 100 g)
-20 % SALE20
Vilgain Clear Whey Isolate
– se svěží ovocnou chutí, slazen steviol-glykosidy, s více než 84 % bílkovin
Lemon ice tea 500 g
178
Hodnocení 4.6/5, 178 recenzí
849 Kč
(169,80 Kč / 100 g)
Vilgain Energy gel
– zdroj rychlé energie a elektrolytů, kombo 3 rychle vstřebatelných BIO sacharidů, pro dlouhotrvající aktivity nižší intenzity
Kakao 40 g
69
Hodnocení 4.7/5, 69 recenzí
45 Kč
(112,50 Kč / 100 g)
Vilgain Kreatin
– mikronizovaný kreatin monohydrát, vysoká vstřebatelnost, HPLC testovaný, podpora síly a výkonu, doplněk stravy
Bez příchutě 300 g
852
Hodnocení 4.9/5, 852 recenzí
269 Kč
(89,67 Kč / 100 g)
Vilgain Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolyty, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, slazeno steviol-glykosidy ze stévie
Salty Lime 500 ml
95
Hodnocení 3.9/5, 95 recenzí
49 Kč
(9,80 Kč / 100 ml)
Vilgain Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolyty, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, slazeno steviol-glykosidy ze stévie
Lesní plody 500 ml
108
Hodnocení 4.7/5, 108 recenzí
49 Kč
(9,80 Kč / 100 ml)
Limitovaná edice
Vilgain Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolyty, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, slazeno steviol-glykosidy ze stévie
Mandarinka a matcha 500 ml
52
Hodnocení 3.8/5, 52 recenzí
49 Kč
(9,80 Kč / 100 ml)
Vilgain Energy & Focus Drink
– osvěžující energetický perlivý nápoj s kofeinem pro podporu fyzické a duševní výkonnosti, slazeno steviol-glykosidy, doplněk stravy
– minerální látky v chelátových vazbách, obohaceno o vitamin B6 a měď, doplněk stravy
90 kapslí
185
Hodnocení 5.0/5, 185 recenzí
319 Kč
(3,54 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Magnesium Drink
– ovocný nápoj s vysoce vstřebatelným hořčíkem, přispívá k normální činnosti svalů a ke snížení míry únavy a vyčerpání, doplněk stravy
Zelené jablko 325 g
207
Hodnocení 4.4/5, 207 recenzí
399 Kč
(122,77 Kč / 100 g)
Vilgain Magnesium Drink
– ovocný nápoj s vysoce vstřebatelným hořčíkem, přispívá k normální činnosti svalů a ke snížení míry únavy a vyčerpání, doplněk stravy
Mango a pomeranč 325 g
370
Hodnocení 4.6/5, 370 recenzí
399 Kč
(122,77 Kč / 100 g)
Vilgain Pre-Workout
– směs na přípravu nápoje s obsahem kofeinu, taurinu a L-theaninu, kofein pomáhá zlepšit bdělost a soustředění, určeno před fyzickou aktivitou, doplněk stravy
Pomeranč s broskví 240 g
93
Hodnocení 4.4/5, 93 recenzí
249 Kč
(103,75 Kč / 100 g)
Vilgain Pásky na nos
– lepší průchodnost dýchacích cest, zlepšení kvality spánku a eliminace chrápání, vhodné i na sport
30 ks
148
Hodnocení 4.2/5, 148 recenzí
179 Kč
Vilgain Kreatin
– mikronizovaný kreatin monohydrát, vysoká vstřebatelnost, HPLC testovaný, podpora síly a výkonu, doplněk stravy
Mango a pomeranč 500 g
301
Hodnocení 4.7/5, 301 recenzí
449 Kč
(89,80 Kč / 100 g)
Vilgain Pre-workout 3.0
– extra silný nakopávač, s kofeinem pro podporu výkonu, obsahuje beta‑alanin, cholin, taurin a silné přírodní extrakty
2 příchutě
148
Hodnocení 4.4/5, 148 recenzí
449 Kč
(99,78 Kč / 100 g)
Vilgain Iontový nápoj
– hypotonický sportovní nápoj se sacharidy a elektrolyty, doplněk stravy
Jahoda s limetkou slazeno steviolglykosidy 800 g
84
Hodnocení 4.5/5, 84 recenzí
359 Kč
(44,88 Kč / 100 g)
Vilgain Iontový nápoj
– hypotonický sportovní nápoj se sacharidy a elektrolyty, doplněk stravy
Červený grep bez sladidel 800 g
52
Hodnocení 4.4/5, 52 recenzí
359 Kč
(44,88 Kč / 100 g)
Grass-Fed
Vilgain Grass-Fed Multi Whey Protein
– více než 77 % syrovátkového koncentrátu, izolátu a kaseinu, efektivní ihned po tréninku i při delším nedostatku bílkovin, slazeno stévio-glykosidy
Bílá čokoláda 900 g
90
Hodnocení 4.5/5, 90 recenzí
999 Kč
(111 Kč / 100 g)
Grass-Fed
Vilgain Grass-Fed Multi Whey Protein
– více než 77 % syrovátkového koncentrátu, izolátu a kaseinu, efektivní ihned po tréninku i při delším nedostatku bílkovin, slazeno stévio-glykosidy
Vanilka 900 g
135
Hodnocení 4.7/5, 135 recenzí
999 Kč
(111 Kč / 100 g)
Vilgain Kreatin Creapure®
– s německou ochrannou známkou, zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech, doplněk stravy
Bez příchutě 300 kapslí
1010
Hodnocení 4.8/5, 1010 recenzí
749 Kč
(2,50 Kč / 1 kapsle)
Doprava zdarma
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Vanilka 2 000 g
3178
Hodnocení 4.6/5, 3178 recenzí
1 849 Kč
(92,45 Kč / 100 g)
Doprava zdarma
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Čokoláda 2 000 g
2013
Hodnocení 4.4/5, 2013 recenzí
1 849 Kč
(92,45 Kč / 100 g)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Bez příchutě 1 000 g
7094
Hodnocení 4.6/5, 7094 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Jahodový milkshake 1 000 g
1211
Hodnocení 4.4/5, 1211 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Skořicová rolka 1 000 g
2323
Hodnocení 4.3/5, 2323 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Pistácie 1 000 g
499
Hodnocení 4.3/5, 499 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
Vilgain Whey Protein
– ultrafiltrovaný metodou CFM za nízkých teplot, vysoký obsah bílkovin a BCAA, slazený steviol-glykosidy
Čokoláda s lískovými ořechy 1 000 g
352
Hodnocení 4.5/5, 352 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
Vilgain Whey Protein
– ultrafiltrovaný metodou CFM za nízkých teplot, vysoký obsah bílkovin a BCAA, slazený steviol-glykosidy
Vanilka 1 000 g
966
Hodnocení 4.7/5, 966 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
Vilgain Whey Protein
– ultrafiltrovaný metodou CFM za nízkých teplot, vysoký obsah bílkovin a BCAA, slazený steviol-glykosidy
Skořicové lupínky 1 000 g
566
Hodnocení 4.5/5, 566 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
Vilgain Whey Protein
– ultrafiltrovaný metodou CFM za nízkých teplot, vysoký obsah bílkovin a BCAA, slazený steviol-glykosidy
Bez příchutě 1 000 g
2866
Hodnocení 4.7/5, 2866 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
Vilgain Whey Protein
– ultrafiltrovaný metodou CFM za nízkých teplot, vysoký obsah bílkovin a BCAA, slazený steviol-glykosidy
Bílá čokoláda 1 000 g
361
Hodnocení 4.5/5, 361 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
-20 % SALE20
Vilgain Clear Whey Isolate
– se svěží ovocnou chutí, slazen steviol-glykosidy, s více než 84 % bílkovin
Lemon splash 500 g
671
Hodnocení 4.4/5, 671 recenzí
849 Kč
(169,80 Kč / 100 g)
Vilgain Clear Whey Isolate
– se svěží ovocnou chutí, slazen steviol-glykosidy, s více než 84 % bílkovin
Peach fuzz 500 g
1000
Hodnocení 4.3/5, 1000 recenzí
849 Kč
(169,80 Kč / 100 g)
-20 % SALE20
Vilgain Clear Whey Isolate
– se svěží ovocnou chutí, slazen steviol-glykosidy, s více než 84 % bílkovin
Klidně si vezměte cookie 🍪 — pomáhá vám s pohodlnějším nakupováním tím, že udržuje váš košík plný, pamatuje si vaše přihlášení a zajišťuje hladký průběh celé cesty.