– rostlinný extrakt s 50% obsahem saponinů, doplněk stravy
90 kapslí
22
Hodnocení 4.8/5, 22 recenzí
299 Kč
(3,32 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Pre-Workout
– směs na přípravu nápoje s obsahem kofeinu, taurinu a L-theaninu, kofein pomáhá zlepšit bdělost a soustředění, určeno před fyzickou aktivitou, doplněk stravy
Jablko s kiwi 240 g
65
Hodnocení 4.5/5, 65 recenzí
249 Kč
(103,75 Kč / 100 g)
Vilgain L-Glutamin
– aminokyselina, která přispívá k normální činnosti svalů, vhodná pro sportovce i mentálně vytížené osoby, doplněk stravy
Bez příchutě 500 g
62
Hodnocení 4.9/5, 62 recenzí
349 Kč
(69,80 Kč / 100 g)
Vilgain Tritan Shaker Pro
– z vysoce odolného materiálu, se zaobleným dnem a spirálou pro perfektní rozmíchání, neprotéká a nepohlcuje pachy
Stealth black 700 ml
184
Hodnocení 4.7/5, 184 recenzí
279 Kč
Vilgain Shaker Pro
– s praktickým poutkem, zaobleným dnem a spirálou pro perfektní rozmíchání, neprotéká
Latte 400 ml
1710
Hodnocení 4.7/5, 1710 recenzí
129 Kč
Vilgain Shaker Pro
– s praktickým poutkem, zaobleným dnem a spirálou pro perfektní rozmíchání, neprotéká
Forest fruit 400 ml
1710
Hodnocení 4.7/5, 1710 recenzí
129 Kč
Vilgain Shaker Pro
– s praktickým poutkem, zaobleným dnem a spirálou pro perfektní rozmíchání, neprotéká
Rose 400 ml
1710
Hodnocení 4.7/5, 1710 recenzí
129 Kč
Vilgain Shaker Pro
– s praktickým poutkem, zaobleným dnem a spirálou pro perfektní rozmíchání, neprotéká
Berry 600 ml
1710
Hodnocení 4.7/5, 1710 recenzí
149 Kč
Vilgain Shaker Pro
– s praktickým poutkem, zaobleným dnem a spirálou pro perfektní rozmíchání, neprotéká
Nude 600 ml
1710
Hodnocení 4.7/5, 1710 recenzí
149 Kč
Vilgain Shaker Pro
– s praktickým poutkem, zaobleným dnem a spirálou pro perfektní rozmíchání, neprotéká
Army 600 ml
1710
Hodnocení 4.7/5, 1710 recenzí
149 Kč
Vilgain L-Tryptofan
– 100% čistá aminokyselina, bez plnidel, doplněk stravy
90 kapslí
34
Hodnocení 4.8/5, 34 recenzí
239 Kč
(2,66 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Tribulus
– přírodní extrakt standardizovaný na 90% obsah saponinů, doplněk stravy pro muže
120 kapslí
32
Hodnocení 4.9/5, 32 recenzí
299 Kč
(2,49 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Citrulin Malát
– L‑Citrulin Malát 2:1, 6000 mg, doplněk stravy
300 g
67
Hodnocení 4.8/5, 67 recenzí
299 Kč
(99,67 Kč / 100 g)
Vilgain Komplex elektrolytů
– rozpustný hypotonický nápoj, v sáčcích pro jednoduché použití a snadné dávkování, doplněk stravy
Zelená broskev 100 g (10 x 10 g)
82
Hodnocení 4.8/5, 82 recenzí
269 Kč
(269 Kč / 100 g)
Vilgain Tekuté magnézium
– liquid chalk na lezení, vzpírání i gymnastiku, pro silný úchop bez nepořádku
100 ml
57
Hodnocení 4.8/5, 57 recenzí
129 Kč
(129 Kč / 100 ml)
Vilgain Tekuté magnézium
– liquid chalk na lezení, vzpírání i gymnastiku, pro silný úchop bez nepořádku
200 ml
57
Hodnocení 4.8/5, 57 recenzí
179 Kč
(89,50 Kč / 100 ml)
Vilgain Tape na prsty
– bavlněná páska pro spolehlivou ochranu a podporu při vzpírání, gymnastice, lezení i dalších sportech
5 cm x 10 m
29
Hodnocení 4.7/5, 29 recenzí
79 Kč
Vilgain Vegan Omega-3
– nenasycené EPA a DHA kyseliny z mořských řas, s vitaminy D3 a K2, rychle vstřebatelná tekutá forma, doplněk stravy
90 ml
28
Hodnocení 4.3/5, 28 recenzí
729 Kč
(810 Kč / 100 ml)
Vilgain L-Arginin
– semi-esenciální aminokyselina, vhodné pro silové a vytrvalostní sporty, doplněk stravy
120 kapslí
11
Hodnocení 4.9/5, 11 recenzí
249 Kč
(2,08 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Prodigy Powder
– 4 přírodní extrakty, patentovaná forma citikolinu Cognizin®, podpora soustředění díky kofeinu, doplněk stravy
Šťavnaté ovoce 195 g
18
Hodnocení 4.1/5, 18 recenzí
449 Kč
(230,26 Kč / 100 g)
Vilgain Acetyl L-Karnitin
– 500 mg acetyl-L-karnitinu v jedné kapsli, doplněk stravy
90 kapslí
57
Hodnocení 5.0/5, 57 recenzí
299 Kč
(3,32 Kč / 1 kapsle)
-15 % SALE15
Vilgain Cyclic Dextrin
– rychle vstřebatelné cukry ve formě cluster dextrinu, energie před, během i po vytrvalostním výkonu, nezpůsobuje střevní obtíže, doplněk stravy
900 g
2
Hodnocení 5.0/5, 2 recenze
649 Kč
(72,11 Kč / 100 g)
Vilgain Kyselina Alfa-lipoová
– 500 mg kyselina alfa-lipoové (ALA) v každé kapsli, doplněk stravy
90 kapslí
17
Hodnocení 5.0/5, 17 recenzí
349 Kč
(3,88 Kč / 1 kapsle)
Vilgain Magnesium Drink
– ovocný nápoj s vysoce vstřebatelným hořčíkem, přispívá k normální činnosti svalů a ke snížení míry únavy a vyčerpání, doplněk stravy
Lesní ovoce 325 g
72
Hodnocení 4.7/5, 72 recenzí
399 Kč
(122,77 Kč / 100 g)
Vilgain Iontový nápoj
– hypotonický sportovní nápoj se sacharidy a elektrolyty, doplněk stravy
Tropické ovoce slazeno steviolglykosidy 800 g
191
Hodnocení 4.7/5, 191 recenzí
359 Kč
(44,88 Kč / 100 g)
Vilgain Iontový nápoj
– hypotonický sportovní nápoj se sacharidy a elektrolyty, doplněk stravy
Pomeranč slazeno steviolglykosidy 800 g
99
Hodnocení 4.5/5, 99 recenzí
359 Kč
(44,88 Kč / 100 g)
Vilgain Micellar Casein Protein
– pomalu vstřebatelný protein, hutná krémová konzistence, slazeno steviol-glykosidy
Bez příchutě 1 000 g
257
Hodnocení 4.6/5, 257 recenzí
899 Kč
(89,90 Kč / 100 g)
Vilgain Micellar Casein Protein
– pomalu vstřebatelný protein, hutná krémová konzistence, slazeno steviol-glykosidy
Vanilka 1 000 g
125
Hodnocení 4.4/5, 125 recenzí
899 Kč
(89,90 Kč / 100 g)
Vilgain Micellar Casein Protein
– pomalu vstřebatelný protein, hutná krémová konzistence, slazeno steviol-glykosidy
Jahoda 1 000 g
89
Hodnocení 4.2/5, 89 recenzí
899 Kč
(89,90 Kč / 100 g)
Vilgain Micellar Casein Protein
– pomalu vstřebatelný protein, hutná krémová konzistence, slazeno steviol-glykosidy
Čokoláda 1 000 g
90
Hodnocení 4.6/5, 90 recenzí
899 Kč
(89,90 Kč / 100 g)
Vilgain Energy gel
– zdroj rychlé energie a elektrolytů, kombo 3 rychle vstřebatelných BIO sacharidů, pro dlouhotrvající aktivity nižší intenzity
Mango 480 g (12 x 40 g)
187
Hodnocení 4.5/5, 187 recenzí
479 Kč
(99,79 Kč / 100 g)
Grass-Fed
Vilgain Grass-Fed Multi Whey Protein
– více než 77 % syrovátkového koncentrátu, izolátu a kaseinu, efektivní ihned po tréninku i při delším nedostatku bílkovin, slazeno stévio-glykosidy
Čokoláda a lískový oříšek 900 g
128
Hodnocení 4.5/5, 128 recenzí
999 Kč
(111 Kč / 100 g)
Grass-Fed
Vilgain Grass-Fed Multi Whey Protein
– více než 77 % syrovátkového koncentrátu, izolátu a kaseinu, efektivní ihned po tréninku i při delším nedostatku bílkovin, slazeno stévio-glykosidy
Klidně si vezměte cookie 🍪 — pomáhá vám s pohodlnějším nakupováním tím, že udržuje váš košík plný, pamatuje si vaše přihlášení a zajišťuje hladký průběh celé cesty.