Alavis Maxima Triple Blend Extra Silný

4,9
20 hodnocení

chuťově opravdu děsný, ale nejde o chuť

Nejlepší hloubka na trhu. Chuť je sice odporná, ale časem si zvyknete - nic co by se nedalo zakousnout. Důležitější jsou však její účinky a ty jsou famózní. Každý, kdo měl problém s bolestí kloubů, pomohla mu. Za mě také super.

Síce nie chuťovka, ale ide o (pravdepodobne) najlepšiu kĺbovku na trhu z hľadiska množstva látok, ceny a efektivity. Podobne kvalitné sú na SK/CZ trhu už len asi dve/tri. Ak si ju nasypeš do úst a zapiješ Pepsi Max či nejakým Zero nápojom, cítiš len jahodovú arómu a je to oveľa pitelnejšie ako vo vode :) Viac v našom podcaste o kĺbovkách

Moc mi pomohl při bolesti kolen. Asi po týdnu bolest ustoupila. Doporučuji dobře rozmíchat a nechat 10 minut stát a až pak vypít.

Funguje a to je hlavní – Odzkoušeno už vícekrát v minulosti - Triple Blend opravdu funguje. Novinkou je oslazení a příchuť... rozhodně je to lepší, než původní verze. Že by se dalo říct, že se jedná o chuťovku, to stále není pravda, ale je to zase o něco snesitelnější :) Důležité je, že funguje.

super – Ten kto ochutnal "original" Alavis pre kone vie ake to bolo peklo, toto sa s tym neda porovnat. Rozpnustnot uplne super, chut prezitelna, zlozenie rovnake ako original, takze nie je o com

Skvely produkt – Alavis konecne udelal prijatelnou chut, takze 10/10

Super – Zloženie super, len mi na tomto alavise vadí ta prenikajúca chuť taka akokeby za jahodou