3,9
203 hodnocení

Odporné

Nejodpornejsi protein, co jsem kdy vyzkoušela. Nebyla jsem schopna ho ani dopit. Nepříjemná piskova chut, chemicky ocas. Kopalo me to už při druhem loku

5

Nejlepší protein ever

Tenhle protein konkrétně čoko/skořice, objednávám už asi po 4x za sebou. Je naprosto skvělej, necítím stopy luštěnin ani nic podobného, je to skvelá "podzimní chut" v kaši je naprosto dokonalej a ikdyž nejsem vegan tak vždy radši upřednostím tento protein před nevegan verzema.

1

Ještě mu dám šanci :D

První dávku jsem asi přehnala, moc výrazná pachuť. :D Poté jsem místo rostlinného mléka zkusila vodu ve větším poměru a bylo to mnohem lepší. Miluji kávu, ale tento protein má trochu dozvuk, nicméně se na něj dá zvyknout.

Jak která příchuť

Banán i lesní plody Ok, ale příchuť vanilkové cookie není vůbec autentická, má divný ocas na konci..

Vanilkové cookie

Nejlepší z vegan proteinů co jsem kdy chutnala, jsem hodně vybíravá a na tomhle si docela i pochutnám.

Luxus

Skvělý vegan protein :)

NEJLEPŠÍ!

Příchuť čokoláda/skořice je nejlepší! Nemůžu nic vytknout 😍🙏

Nic moc

Příchuť kávy dobrá, ale je v ní cítit písková pachuť ..

Mňam

Nikdy bych nevěřila, jak dobrý může být veganský protein❤️

Asi ne pro mě

Nejsem si jistá, co jsem od proteinu čekala. Zkoušela jsem lískový oříšek, který byl v kaši docela dobrý, respektive žádné velké nadšení, ale v případě kávové příchutě v shakeru jsem měla opravdu problém. Nevím, jestli to způsobila struktura prášku, jeho příchuť nebo ostatními zmiňovaný "chemický ocas", ale ani jsem ho nedopila. Nemohu ho hodnotit jako rostlinný protein, protože jiný jsem nezkoušela, ale moje snaha najít alternativu ke klasickému syrovátkovému proteinu selhala. Třeba příště.