4
245 hodnocení

Odporné – Nejodpornejsi protein, co jsem kdy vyzkoušela. Nebyla jsem schopna ho ani dopit. Nepříjemná piskova chut, chemicky ocas. Kopalo me to už při druhem loku

6

Nejlepší protein ever – Tenhle protein konkrétně čoko/skořice, objednávám už asi po 4x za sebou. Je naprosto skvělej, necítím stopy luštěnin ani nic podobného, je to skvelá "podzimní chut" v kaši je naprosto dokonalej a ikdyž nejsem vegan tak vždy radši upřednostím tento protein před nevegan verzema.

2

Za mě nejlepší vegan, uživám ho pravidelně na svačinky i do kaše a vždycky spokojenost. Krásně se rozpouští, chuťově výborný. Jen káva trošku zklamala vůní :)

Výborné, skvělá chuť, krásně se rozpouští a s ovesnýma vločkama naprosto výborné !💛

Naprosto plná chuť a krásná identická vůně u příchutě banán. Oproti jiným veganským proteinům je lehce cítit jemný pískový podtext, ale jinak se dá rozmíchat krásně do krémové konzistence i s obyčejnou vodou. A oproti živočišným proteinům lepší stravitelnost, to byl hlavní důvod, proč jsem si ho vybrala, ač nejsem vegan/vegetarián.

Protein není vůbec dobrý a ženách a v pusy divný ocas

Fakt super protein. čokoláda/skořice a oříšek je dobrý samostatně. Vanilka spíš do pečení/ovesných kaší.

Ač má protein trochu pískovou konzistenci, s čímž se u veganského proteinu dá počítat, chuťově jsou lesní plody snad nejlepší příchuť jakou jsem kdy měl. A popravdě řečeno si člověk zvykne i na tu konzistenci. Svoji výhodu to má v tom, že aspoň zasytí vic než syrovátkový.

Můj první vege protein a je naprosto top. S nevege mám problém, že se nafukuju,po tomhle vůbec. Dávám i do kaší,smoothie, pečení. Ta chuť 😍 láska hned na první lok. Nevím ani jestli se mi chtějí zkoušet i jiné 🤷‍♀️🤣

Můj druhý veganský protein, kvůli některým recenzím jsem měla trošku strach, ale je skvělý! Samozřejmě, že má trošku jinou strukturu, než neveganské proteiny, ale používám ho hlavně do kaše, která je pak pěkně krémová a žádnou pachuť necítím. Takže za mě 10/10 za chuť i složení!:)