3,9
149 hodnocení

nedoporučuji

Protein chutnal jako písek.Vůně také nebyla lákavá.Velké zklamání

výborný, do kaše ideální a krásně krémový :)

Odporné

Nejodpornejsi protein, co jsem kdy vyzkoušela. Nebyla jsem schopna ho ani dopit. Nepříjemná piskova chut, chemicky ocas. Kopalo me to už při druhem loku

:(

Nic moc pro mé chuťové buňky :(

Mňam

Tak tahle příchuť čokoláda/skořice je pohlazení po duši.Ne jen ,že skvěle chutná ,ale taky božský voní po skořici.

Jemná chuť

Tato příchuť mě mile překvapila. Upřímně nevěděla jsem, co čekat od rostlinného proteinu, protože z některých recenzí jsem vyčetl, že jsou méně sladké, což mně osobně vůbec nevadí, ba naopak, ale že občas můžete cítit jakousi pachuť. Nejsem expert přes proteinové prášky, ale nic obdobného jsem necítila. A mohu doporučit těm jsou buď vegani, nebo se jako já snaží redukovat živočišné produkty, ale samozřejmě i těm, kteří vědí, že bílkovin živočišného původu mají mnoho a snaží se zařadit i rostlinné zdroje bílkovin. Čokoláda/skořice za mě top strop.

Umělý a přeslazený

Příchuť je velmi umělá a sladká.. :-/

Káva a lískový oříšek

Oproti ostatním veganskym proteinům tyto chutnají naprosto skvěle (samozřejmě se to nedá srovnat se syrovátkovým proteinem) příchuť káva naprosto luxusní oříšek mě také velice chutnal ale ta káva je o trošičku lepší řekla bych výraznější ne tak jemná..... Naprostá spokojenost. Ještě určitě budu objednávat na zkoušku čokoládu se skořicí....

Sladší, super do kaše i na rozmíchání

KÁVA je peckovní, hodně kávová, vyzkoušena v kaši a super. BANÁN a LESNÍ PLODY jemnější, chuť výrazná, ale přirozená, na husto rozmíchané s vodou ideal. ČOKOLÁDA/SKOŘICE nejslabší, příjemně čokoládová a jemně skořicová chuť, aleje to docela hodně přeslazené, takže buď naředíte, ale musíte zase něčím vytunit (já nastavila kakaem), nebo uděláte hustší směs, ale pak je to hodně sladký. Tuhle příchuť už neobjednám, ostatní vyzkoušené určitě zase někdy ano :).

Nepotěšilo

Hnusná chuť.. možná je to tím, že běžně kupuji od BioTech syrovátkový izolát a jsem tedy zvyklá na klasický protein.. Nicméně všechny 3 příchutě mají hnusnou pachuť a smrad.