4
234 hodnocení

Odporné – Nejodpornejsi protein, co jsem kdy vyzkoušela. Nebyla jsem schopna ho ani dopit. Nepříjemná piskova chut, chemicky ocas. Kopalo me to už při druhem loku

6

Nejlepší protein ever – Tenhle protein konkrétně čoko/skořice, objednávám už asi po 4x za sebou. Je naprosto skvělej, necítím stopy luštěnin ani nic podobného, je to skvelá "podzimní chut" v kaši je naprosto dokonalej a ikdyž nejsem vegan tak vždy radši upřednostím tento protein před nevegan verzema.

2

Protein není vůbec dobrý a ženách a v pusy divný ocas

Fakt super protein. čokoláda/skořice a oříšek je dobrý samostatně. Vanilka spíš do pečení/ovesných kaší.

Ač má protein trochu pískovou konzistenci, s čímž se u veganského proteinu dá počítat, chuťově jsou lesní plody snad nejlepší příchuť jakou jsem kdy měl. A popravdě řečeno si člověk zvykne i na tu konzistenci. Svoji výhodu to má v tom, že aspoň zasytí vic než syrovátkový.

Můj první vege protein a je naprosto top. S nevege mám problém, že se nafukuju,po tomhle vůbec. Dávám i do kaší,smoothie, pečení. Ta chuť 😍 láska hned na první lok. Nevím ani jestli se mi chtějí zkoušet i jiné 🤷‍♀️🤣

Můj druhý veganský protein, kvůli některým recenzím jsem měla trošku strach, ale je skvělý! Samozřejmě, že má trošku jinou strukturu, než neveganské proteiny, ale používám ho hlavně do kaše, která je pak pěkně krémová a žádnou pachuť necítím. Takže za mě 10/10 za chuť i složení!:)

Vyzkoušela jsem čokoládu/skořici a za mě protein rozhodně doporučuji. Chuťově dobrý, bez pachuti. Navíc akorát sladký. :-)

Kavu nepijem, ale vsetko s kavovou prichutou milujem a tento protein je dokonaly. Lepsi som nemala.

BOMBA – Velmi sladká oříšková chuť, moc doporučuji.