4,1
273 hodnocení

Odporné – Nejodpornejsi protein, co jsem kdy vyzkoušela. Nebyla jsem schopna ho ani dopit. Nepříjemná piskova chut, chemicky ocas. Kopalo me to už při druhem loku

8

Protein není vůbec dobrý a ženách a v pusy divný ocas

2

Nejlepší protein ever – Tenhle protein konkrétně čoko/skořice, objednávám už asi po 4x za sebou. Je naprosto skvělej, necítím stopy luštěnin ani nic podobného, je to skvelá "podzimní chut" v kaši je naprosto dokonalej a ikdyž nejsem vegan tak vždy radši upřednostím tento protein před nevegan verzema.

2

Noo, nic moc. Je hrozně hutný,těžký a jde cítit typická písková chuť.

1

Ocenila bych větší balení

Má kvalitní složení i vynikající chuť, svou vůní mi připomíná vanilkové rohlíčky a navíc je za skvělou cenu. Rozhodně můj nový favorit v kategorii rostlinných proteinů!

Když už vegan protein, tak mám tenhle moc ráda! Nevyrovná se syrovátkovým proteinům, proto 4 hvězdy, ale co se veganských proteinů týče, tenhle či pescience jsou pecka :)

Absolutní propadák jakmile ho cítím zvedá se mi žaludek za mě velké ne.

Asi se budu držet toho proteinu od aktinu, tento není špatný, ale prostě tam cítím ocásek chemie. A za tu cenu si myslím, že fajn. Navíc veganský, což je pro někoho plus. Příště bych zkusila jinou příchuť.

Rozhodně nedoporučuju. Příchuť mi vůbec nechutná, je umělá s divnou pachutí. Například s neveganským pescience proteinen se to nedá bohužel vůbec srovnat. Z tohohle proteinu mi je akorát špatně a to jsem ho ani nezkoušela pít, jen jsem ho dávala do kaše. Snažím se najít veganský protein, který by mi chutnal, ale zatím bohužel marně.