4,6
82 hodnocení

Nulový efekt.

Fakt hrozná pachuť ale s džúsom sa to dalo vypiť

Skvělý produkt, předčil očekávání.

Kvalita dobra, prichut nic moc. Je citim rybinou.

Objednala jsem si další balíček kolagenu, na sobě vidím pouze změny, že mě přestalo bolet koleno, kyčel a to pravidelně cvičím (4x týdně) a to je aktuálně hlavní důvod proč zkouším a hledám správný kolagen zatím se u mě osvědčil. Co se pokožky, vlasů, celulitidy a strií týče tam změnu nevidím. Píšou v poznámkách, že podporuje zdravé zuby, řekla bych že při prvním balíčku užívání mám světlejší zuby (byla jsem i pochválena, že mám světlé zuby a prý kde jsem si je nechala bělit. Na bělení zubů jsem nebyla, ale překvapila mě tahle reakce, takže možná i na zuby bude mít svůj účinek). Určitě doporučuji vyzkoušet více kolagenů. Tento kolagen je u mě 6tý který zkouším a za mě určitě vyhovuje co se svalů a kostí týče!

Nemá žádnou chuť, dobře se rozpouští.

Používám už po několikáté a vždy jsou vidět změny.

Oceňujem tie balíčky, stačí vysypať do vody alebo ochuteného nápoja, vo vode ho jemne cítiť, ale dá sa vypiť. Akurát trocha trvá kým sa rozpustí, treba poriadne vymiešať a chvíľu počkať. Účinky overené, konkrétne u mňa rýchlejší rast vlasov a už mi tak nepraskajú kolená pri drepe.

Nevím – Používán několik měsíců, ale vlastně nevím jestli měl nějaké účinky. Na vlasy a nehty mi asi více funguje Zinek od Aktinu. A vzhledem k tomu, že jsem vegan, tak už ho neberu.

🥤 – Má divnou chuť 😁