Kateřina položila otázku
před 24 dny
ID: Q9925769e69d0bbe6
Dnes mi byla doručena zásilka. Objednávka byla na 4x těsto na pizzu. Objednávala jsem za plnou cenu tj. 205Kč. A přišli mi těsta s expiraci 14.6., které nabízíte ve slevě za 28Kč jeden kus?
Michaela
odpověděla
odpověděla
před 19 dny
ID: A9b16baf955eabd63
Dobrý den, děkujeme za Vaši zprávu a velmi se omlouváme za chybu při balení. Prosím, ozvěte se nám na podpora@aktin.cz, kde s Vámi rádi celou situaci dořešíme. Děkujeme za pochopení a přejeme krásný den.