stromsikova.m položil(a) otázku
před 17 dny

ID: Qb64233392427be17

Dobrý den,5.6.jsem si udělala objednávku a zaplatila 517kc.Nepřišlo mi potvrzení o objednávce .A vůbec nic na email a telefon.diky za odpověď

2

Dobrý den, děkujeme za Vaši zprávu a moc se omlouváme za pozdní odpověď. Velmi nás mrzí veškeré komplikace, které u objednávky nastaly z důvodu přesouvání skladu. Věříme, že je nyní již vše v pořádku. Kdyby tomu tak nebylo, kontaktujte nás prosím přímo na email podpora@aktin.cz, kde s Vámi rádi celou situaci vyřešíme. Předem moc děkujeme za pochopení a přejeme krásný den.