Lunacup Menstruační kalíšek

4,6
9 hodnocení

Nejdokonalejší věc na světě!

Ke kalíšku jsem byla zprvu celkem skeptická, ale po vyzkoušení?! Tolik peněz, kolik jsem kdy vyhodila za vložky, tampóny, atp., myslela jsem si, že ,,mít své dny" prostě musím vždycky naplno vnímat, řešit pořád co kde, cítit se nekomfortně ale s kalíškem? se mi otočil život = doslova. Vůbec ho nevnímáte a holky, co si budeme - reklam na tampóny, které ,,necítíte" - ,,ani nevíte, že je máte" - je až až a všechny taky víme, že to není pravda. Kromě toho, že kalíšek 2x za den vyprázdníte neřešíte vůbec nic. Vždy jsem měla náladu zkaženou už týden předem, než jsem to měla dostat a říkala jsem si, jak bych nejradši byla chlapem, ale díky kalíšku se tohle období změnilo. Vůbec neřeším, jestli mám své dny nebo ne, nijak mne to neomezuje jako dřívější neustálé ,,kontroly" na wc, zda je vše tam kde má atp, při sezení cítit, že tam prostě něco máte a přemýšlet každý měsíc kolik krabiček čeho potřebujete a kolik Vás to zas bude stát. Kalíšek používám už něco přes dva roky a NIKDY se nevrátím k vložkám a tamponům. Všem ženám tohle doporučuji, i tak malá změna Vám může zpříjemnit Vaše dny až do té míry (jako mě), kdy si po pár bezstarostných dnech řeknete - to už je to pryč? Ok kámoško, tak zase za měsíc. Já si pamatuji, jak jsem a hlavně v létě odpočítávala dny! kdy už bude po všem a budu na pár týdnů bez starostí, než to zase přijde. Díky za Lunacup!

3

nejlepší věc pro holky

Zaručeně nejspolehlivější a nejlepší věc! Kalíšek je pohodlný, nejde cítit, protože se jeho tvar přizpůsobí. Je kvalitní a "netoxický" jako tampony a vložky, navíc je uplně super ultra eko, jelikož vám 1 kus vydrží až 10let. Další obrovské plus je to, že Vám ušetří hromadu peněz!! Holky nebuďte dylinky a používejte ho, tělo i příroda Vám poděkuje!!

2

Šetříme

Kalíšek funguje perfektně, ušetří se strašně moc tampónů a vložek. Jediná nevýhoda je, že se musí hledat záchody s umyvadlem, aby se dal kalíšek vymýt.

Super

Pohodlný, necítím ho, neprotéká a nikde netlačí.