Lunacup Menstruační kalíšek

4,8
46 hodnocení

Jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě. Doporučuju všema deseti! :)

Nejlepší investice.

Miluju! Už mám dva

Nejlepší rozhodnutí, jaké jsem mohla udělat. Začátek je náročný, než člověk přijde jak na to. Ale pak? Menstruace přestane být otravná!

Kalíšok S – Najlepšia a najpraktickejšia vecička, ktorú som sa doposiaľ odhodlala vymeniť za bežné hygienické potreby.

Ke kalíšku jsem byla velmi skeptická, ale vzhledem ke zdravotním problémům, které mi začaly způsobovat tampony jsem se rozhodla, že zkusím tuto variantu, která je i o dost ekologičtější (což je super!!). Kalíšek se velmi snadno zavádí a je neskutečně pohodlný, prakticky o něm nevím. Zdravotní problémy jsou pryč a já jsem neskutečně spokojená. Mohu jedině doporučit.

Dokonalé – Nemám přesně tenhle kalíšek ale trošinku jiný. Používám ho už přes 2 roky a NEMĚNILA BYCH. Je naprosto perfektní. S tampony jsem měla zdravotní problémy a k vložkám jsem se vracet nechtěla, vadily mi a vadí mi doteď. na internetu i youtube je ke kalíšku spousty návodů a je vážně skvělý. Zvládám jeho "vyměňování" bez problému i ve škole nebo na výletech.

Šetříme – Kalíšek funguje perfektně, ušetří se strašně moc tampónů a vložek. Jediná nevýhoda je, že se musí hledat záchody s umyvadlem, aby se dal kalíšek vymýt.

Nejdokonalejší věc na světě! – Ke kalíšku jsem byla zprvu celkem skeptická, ale po vyzkoušení?! Tolik peněz, kolik jsem kdy vyhodila za vložky, tampóny, atp., myslela jsem si, že ,,mít své dny" prostě musím vždycky naplno vnímat, řešit pořád co kde, cítit se nekomfortně ale s kalíškem? se mi otočil život = doslova. Vůbec ho nevnímáte a holky, co si budeme - reklam na tampóny, které ,,necítíte" - ,,ani nevíte, že je máte" - je až až a všechny taky víme, že to není pravda. Kromě toho, že kalíšek 2x za den vyprázdníte neřešíte vůbec nic. Vždy jsem měla náladu zkaženou už týden předem, než jsem to měla dostat a říkala jsem si, jak bych nejradši byla chlapem, ale díky kalíšku se tohle období změnilo. Vůbec neřeším, jestli mám své dny nebo ne, nijak mne to neomezuje jako dřívější neustálé ,,kontroly" na wc, zda je vše tam kde má atp, při sezení cítit, že tam prostě něco máte a přemýšlet každý měsíc kolik krabiček čeho potřebujete a kolik Vás to zas bude stát. Kalíšek používám už něco přes dva roky a NIKDY se nevrátím k vložkám a tamponům. Všem ženám tohle doporučuji, i tak malá změna Vám může zpříjemnit Vaše dny až do té míry (jako mě), kdy si po pár bezstarostných dnech řeknete - to už je to pryč? Ok kámoško, tak zase za měsíc. Já si pamatuji, jak jsem a hlavně v létě odpočítávala dny! kdy už bude po všem a budu na pár týdnů bez starostí, než to zase přijde. Díky za Lunacup!

Super – Pohodlný, necítím ho, neprotéká a nikde netlačí.