Myprotein Impact Whey Protein - recenze
Dobré – bez prichute,vyborny do jogurtu
Jiný protein už nekoupím
Jiný protein už nechci. – Jsem spokojená jak s chuti, tak s rychlým dodáním.
Impact nic moc – Z hlediska složení je to ok, ale tím to pro mě končí. Chuť je zvláštní, taková chemická, nejhorší vanilka, co jsem kdy měl, a to jsem myslel, že vanilka pokazit nejde. Oproti stejné příchuti od Bodylabu, který navíc vyjde na stejný peníze, je to úplně někde jinde. A nejen chuť, dlouho jsem se nesetkal s tím, že by protein hrudkoval a bylo těžký ho rozmíchat. K tomu ještě šíleně pění. Za mě opravdu zklamání a znovu do tohoto proteinu nepůjdu. Kdo si chce na proteinu pochutnat a chce příchuť vanilky slazenou stévií, doporučím protein od Bodylabu.
Dokolaný – Spokojenost cena/výkon.
nejlepší příchuť – hůře se rozpouští, ale ta chuť to předčí
Chutove super. Prekvapil ?. – Jsem spokojeny. Necekal jsem ,ze bude tak dobry.
Dobry protein za dobrou cenu – Tohle byl muj prvni protein od MyProtein ( drive jsem mela od Aminostaru Fusion, ale ten mi zpusoboval zazivaci problemy), tak jsem vyzkousela tento a naprosta spokojenost. Sice chut pekanovy kolac hodne sladky ,ale da se pridat vice vody nebo treba trosku bileho jogurtu. Ted mam prichut slany karamel a ten je vyborny, chut je takova mlecna a hlavne neni preslazeny. Pridavam jej vsude kam to jde :)
Zklamání – Dala jsem na recenze a hrozne me prichut zklamala...hrozne moc umely,ze se to nedá vypit.Takze pridavam do peceni nebo do tvarohu...kde se to trochu ztrati.
Klasika – Klasika za super cenu. Rozpustnost i chuť za 1. Dobrý jak na pití tak i do vloček. Doporučuji!