Barbora položila otázku
před 14 dny
ID: Q9b3b4148d842d6f1
Neplánujete se více zaměřit na non-toxic kosmetiku? Velice mi vyhovují krémy na obličej od Vaši značky a kdyby přišlo i nějaké SPFko na obličej nebo třeba olejíčky na nehty.
Michaela
odpověděla
odpověděla
včera
ID: A92aa3470bf4a84af
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a dotaz. Ano, v kosmetice plánujeme pár novinek, jaké konkrétně si však zatím necháme pro sebe. Děkujeme za pochopení a přejeme krásný den.