Julius položil otázku
před 10 dny

ID: Qbd05f43c384a3630

Proč neodpovídáte na maily ohledně poškozených objednávek???!!!

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Na všechny emaily odpovídáme, bohužel nyní kvůli technickým problémům se stížností nakupilo více a tím pádem může odpověď trvat trochu déle, za což se moc omlouváme. Pokud byste potřeboval ještě jakkoli pomoct, kontaktujte nás prosím emailem, kde se Vám budeme co nejdříve věnovat.Děkujeme za pochopení a přejeme krásný den.