4,9
456 hodnocení

Top produkt

Přes zimu , podzim jednoznačně doporučuji . V minulých letech jsem byl neustále nemocný , od doby co beru NexGen ani rýma!

9

Tak ty chceš být zdravý hochu? Reflexu si nasyp trochu!

Super složení, není náhradou pestré stravy ale pokud si nehlídáte makroživiny a potřebujete tělu dodávat stabilně potřebné látky je tento produkt pro vás. Cítil jsem se živější, lépe se spalo i vstávalo a nemoci se mi vyhýbaly.

7

nevolnost

Možná je to dobrá věc, ale můj žaludek tyhle vitamíny nedává.Šílené křeče, bolesti, někdy i zvracení po spolknutí těchto kapslí..

9
Jak tam píšou, je třeba je konzumovat při (po) jídle. Taky jsem zkusil na lačno a nebylo to nic příjemného.

Nejlepší mutivitamínový doplněk

Určitě doporučuji zařadit pro dodání všech potřebných vitamínů. Kvalitní výrobek.

4

Multivitamín

Komplexní, je to super s akcí zdarma omega 3

1

Super multivitaním

jeden z nejlepších multivitamínů na trhu. Jediná škoda, že se tam již nevešlo magnesium a tak musím nakupovat magnesium zvlášť.

1
Magnesium, neboli horčík obsažen je :)
1

TOP

Po tom, co jsem byla tuto zimu 4x nemocná v průběhu dvou týdnů, jsem hledala řešení a musím říct, že opravdu pomáhají. Beru je od té doby denně a už ani rýmička nebyla. Doporučuji.

1

Kvalitní multivitamín

Opravdu kvalitní produkt. Zakoupila jsem na základě recenzí na zimu, abych měla dostatek vitamínu D3 a dalších. A očividně mi chyběly nějaké důležité látky, protože mi výrazně zlepšil padání vlasů. Měla jsem nějaké vitamíny z lékárny určené na tento problém, ale efekt žádný. Tento produkt mě příjemně překvapil a fakt je u mě znát rozdíl. Určitě zakoupím znovu.

Klasika

Každoroční prevence. Již osvědčená rutina.

brzy se ukáže jak funguje :)

jedu teprve první platíčko, kapsle se dobře polykají, těším se na výsledkyyy