4,9
507 hodnocení

Top produkt – Přes zimu , podzim jednoznačně doporučuji . V minulých letech jsem byl neustále nemocný , od doby co beru NexGen ani rýma!

9

Tak ty chceš být zdravý hochu? Reflexu si nasyp trochu! – Super složení, není náhradou pestré stravy ale pokud si nehlídáte makroživiny a potřebujete tělu dodávat stabilně potřebné látky je tento produkt pro vás. Cítil jsem se živější, lépe se spalo i vstávalo a nemoci se mi vyhýbaly.

7

nevolnost – Možná je to dobrá věc, ale můj žaludek tyhle vitamíny nedává.Šílené křeče, bolesti, někdy i zvracení po spolknutí těchto kapslí..

9
Jak tam píšou, je třeba je konzumovat při (po) jídle. Taky jsem zkusil na lačno a nebylo to nic příjemného.

Nejlepší mutivitamínový doplněk – Určitě doporučuji zařadit pro dodání všech potřebných vitamínů. Kvalitní výrobek.

4

Multivitamín – Komplexní, je to super s akcí zdarma omega 3

2

TOP! – Lepší produkt jsem neviděl...

1
ahoj
1

Super multivitaním – jeden z nejlepších multivitamínů na trhu. Jediná škoda, že se tam již nevešlo magnesium a tak musím nakupovat magnesium zvlášť.

1
Magnesium, neboli horčík obsažen je :)
2

TOP – Po tom, co jsem byla tuto zimu 4x nemocná v průběhu dvou týdnů, jsem hledala řešení a musím říct, že opravdu pomáhají. Beru je od té doby denně a už ani rýmička nebyla. Doporučuji.

1

Pro mě produkt #1. Na trhu neni lepšího multivitamínu/multiminerálu. Vše v bioaktivních a chelátových formách. Reflex je obecně jedna z mých oblíbených značek.

Funguje skvěle, kupovala jsem s ne příliš velkým očekáváním, ale při prvním vyběhnutí moc mile překvapil, mnohem více energie a i se mi ráno lépe vstává.