4,8
422 hodnocení

Top produkt

Přes zimu , podzim jednoznačně doporučuji . V minulých letech jsem byl neustále nemocný , od doby co beru NexGen ani rýma!

9

Tak ty chceš být zdravý hochu? Reflexu si nasyp trochu!

Super složení, není náhradou pestré stravy ale pokud si nehlídáte makroživiny a potřebujete tělu dodávat stabilně potřebné látky je tento produkt pro vás. Cítil jsem se živější, lépe se spalo i vstávalo a nemoci se mi vyhýbaly.

7

nevolnost

Možná je to dobrá věc, ale můj žaludek tyhle vitamíny nedává.Šílené křeče, bolesti, někdy i zvracení po spolknutí těchto kapslí..

9
Jak tam píšou, je třeba je konzumovat při (po) jídle. Taky jsem zkusil na lačno a nebylo to nic příjemného.

Nejlepší mutivitamínový doplněk

Určitě doporučuji zařadit pro dodání všech potřebných vitamínů. Kvalitní výrobek.

4

Super multivitaním

jeden z nejlepších multivitamínů na trhu. Jediná škoda, že se tam již nevešlo magnesium a tak musím nakupovat magnesium zvlášť.

1
Magnesium, neboli horčík obsažen je :)

TOP

Po tom, co jsem byla tuto zimu 4x nemocná v průběhu dvou týdnů, jsem hledala řešení a musím říct, že opravdu pomáhají. Beru je od té doby denně a už ani rýmička nebyla. Doporučuji.

1

top

reflex je skvělá značka, ale tenhle multivitamín je bezkonkurenční

Vitamínky

Kupovala jsem ve slevě s omega jako dárek. Samostatně bych si je spíš nekoupila. Vysoká cena za kvalitní produkt, to nemůžu popřít. Ale příště beru aktin

Síla

Opravdu síla. Pokud si to vezmu ráno na lačno, cca po půl hodině se mě šíleně začne motat hlava a musím rychle něco zakousnout.

...

Vyuzivam zatim kratce tak uvidime. Nekdo psal, ze ma po tom krece v brise ale ja nic nepocituju