Hodnocení celkem
4.8 / 5
274 hodnocení
Doporučuje
100 %
273 z 274 uživatelů

Top vitamíny

Bezkonkurenčně nejlepší vitamíny na trhu! Od té doby, co je beru nejsem vůbec nemocná. Určitě doporučuji, jen ne na lačno, mohlo by vám být zle.

Přínosná recenze?

Nexgen

Ahoj no skoro se to sem bojim az napsat abych nebyl za kacire, ale nexgen jsem zacal brat v zari no prvni chripka a tim myslim vazne chcripka v rijnu a druha v prosinci. Faktem je ze pracuji v nemocnici kde je riziko prenosu opravdu vysoke. Kazdopadne me osobne tento produkt zadne zasadni benefity neprinesl

Přínosná recenze?

Skvělý produkt

Během zimy jsem býval hodně často nemocný, o nějakém fitness tréninku téměř nemohla být řeč, z toho důvodu jsem zkusil sáhnout na doporučení známého právě po tomto produktu. Beru 2 kapsle denně jak je psáno v dávkování a zatím žádná nemoc ani "rýmička" :) Jak tu psal Martin, možná jediná z nevýhod je , že je vám vcelku cítit chvíli zápach z úst. Každopádně za sebe doporučuji!

Přínosná recenze?

Skvělé

Beru každý den a musím říct, že od té doby, co jsem začala brát jsem nebyla nemocná... a to už je to 2 měsíce.. Dříve mě zkolila jakákoliv rýma a nyní mohu trénovat neustále bez pauzy a trápení s malými nemocemi.

Přínosná recenze?

Naprostá paráda

Přínosná recenze?

Asi nejlepší multivitamín u nás :)

Přínosná recenze?

Super multivitamín

Přínosná recenze?

Klasika

Zkoušel jsem různý značky, různý druhy vitamínů a minerálů. Vzhledem k tomu, že dlouhodobě jsem v Ketu, dost věcí bylo třeba doladit a musím uznat, že první věc na kterou nexgeny ať normal nebo pro pomohly bylo vypadávání vlasů. Během dvou týdnů ani vlásek. Každopádně i pomáhají proti křečím, protože dřív jsem ještě používal shooty magnézia,teď je nepotřebuju nebo minimálně.

Přínosná recenze?

Vyvážený

Za mě jeden z nejlépe vyvážených multivitamínů, mohu jen doporučit :-) Obzvláště oceňuji probiotické kultury.

Přínosná recenze?

Super

Hodně nabité kapsle a za mě určitě nejlepší dodávka vitamínů. :)

Přínosná recenze?