4,8
334 hodnocení

Top vitamíny

Bezkonkurenčně nejlepší vitamíny na trhu! Od té doby, co je beru nejsem vůbec nemocná. Určitě doporučuji, jen ne na lačno, mohlo by vám být zle.

12

Nechápu, že nevidím efekt

Ahoj, Rexlef Nexgen beru dva měsíce. Každý den si dávám jednu tabletu, občas dvě. Vzhledem k tomu, že některé DDD jsou v jedné tablety obsaženy až 1000%, nevidím důvod, proč brát opravdu každý den dvě? Díky pestré skladbě vylučovacích vitaminu, dávám dávku hlavně po vymočení, abych vše v sobě co nejdéle udržel. po necelém měsíci užívání jsem byl nemocný. Za týden se mi to vrátilo a opět nemoc. Stravuju se velmi kvalitně, pravidelně cvičím, pravidelně spím, pravidelně piju. Nekouřím, nepiju alkohol. Nechápu to. Efekt mi to žádný nepřineslo, proto nevidím důvod proč dál pokračovat v odebírání. Zkusím jinou kombinaci multivitamínu & minerálu.

9

Nexgen

Ahoj no skoro se to sem bojim az napsat abych nebyl za kacire, ale nexgen jsem zacal brat v zari no prvni chripka a tim myslim vazne chcripka v rijnu a druha v prosinci. Faktem je ze pracuji v nemocnici kde je riziko prenosu opravdu vysoke. Kazdopadne me osobne tento produkt zadne zasadni benefity neprinesl

8
Pokud pracujete v nemocnici, kde je samozřejmě rizikovější prostředí pro chřipku atd. tak vůbec nechápu, proč nejste očkován proti chřipce. Mám vzhledem k užívání jednoho léku sníženou imunitu, očkování proti chřipce je pro mě zásadní a Nexgen mi určitě pomáhá. Beru ho víc než rok, cvičím v rámci možností a neznám ani rýmu.
A jaké benefity jste očekával? Že budete nesmrtelný? Doplnění vitamínů může posílit imunitu, pokud je oslabená kvůli jejich nedostatku, ale rozhodně z vás neudělá superčlověka a už vůbec ne po měsíci užívání - kdyby to bylo tak jednoduché, tak na světě už žádné nemoci neexistují...
3
Je to poměrně běžná reakce organismu. Je to možná zvláštní, ale je to tak. Chce to vydržet a řekl bych skoro 100%, ze se to nebude opakovat.

Skvělý produkt

Během zimy jsem býval hodně často nemocný, o nějakém fitness tréninku téměř nemohla být řeč, z toho důvodu jsem zkusil sáhnout na doporučení známého právě po tomto produktu. Beru 2 kapsle denně jak je psáno v dávkování a zatím žádná nemoc ani "rýmička" :) Jak tu psal Martin, možná jediná z nevýhod je , že je vám vcelku cítit chvíli zápach z úst. Každopádně za sebe doporučuji!

3

Top

Nejlepší multivitamin, co jsem kdy měla.

Kvalita!

Doporučuji! Více jak rok jsem nebyla nemocná. Dodá potřebné vitaminy.

Průměr

Nemám žádné problémy, tento doplněk jsem začala brát aby mi zvýšil energii a popřípadě doplnil vitamíny /minerály. Žádný pozitivní účinek jsem tedy nezaznamenala. Naopak mi přišlo, že jsem po něm více unavena. Také mám citlivější zažívání a probiotika, který tento produkt obsahuje mi asi nesedly, takže jsem ani nedobrala celé balení. Ale věřím, že člověku s nějakým vitamínovým deficitem určitě pomůže.

Kvalitní multivitamín

Kvalitní multivitamín s vitamíny vě formě chelátů Přijatelná cena.

skvělé

Špičkové složení a aktuálně dost podstatný doplňek stravy.

Skvělý

Moc doporučuji je to jeden z nejlepších multivitamínů co jsem kdy měla.