4,8
295 hodnocení

Top vitamíny

Bezkonkurenčně nejlepší vitamíny na trhu! Od té doby, co je beru nejsem vůbec nemocná. Určitě doporučuji, jen ne na lačno, mohlo by vám být zle.

Přínosná recenze?

Nexgen

Ahoj no skoro se to sem bojim az napsat abych nebyl za kacire, ale nexgen jsem zacal brat v zari no prvni chripka a tim myslim vazne chcripka v rijnu a druha v prosinci. Faktem je ze pracuji v nemocnici kde je riziko prenosu opravdu vysoke. Kazdopadne me osobne tento produkt zadne zasadni benefity neprinesl

Přínosná recenze?

Nechápu, že nevidím efekt

Ahoj, Rexlef Nexgen beru dva měsíce. Každý den si dávám jednu tabletu, občas dvě. Vzhledem k tomu, že některé DDD jsou v jedné tablety obsaženy až 1000%, nevidím důvod, proč brát opravdu každý den dvě? Díky pestré skladbě vylučovacích vitaminu, dávám dávku hlavně po vymočení, abych vše v sobě co nejdéle udržel. po necelém měsíci užívání jsem byl nemocný. Za týden se mi to vrátilo a opět nemoc. Stravuju se velmi kvalitně, pravidelně cvičím, pravidelně spím, pravidelně piju. Nekouřím, nepiju alkohol. Nechápu to. Efekt mi to žádný nepřineslo, proto nevidím důvod proč dál pokračovat v odebírání. Zkusím jinou kombinaci multivitamínu & minerálu.

Přínosná recenze?

Skvělý produkt

Během zimy jsem býval hodně často nemocný, o nějakém fitness tréninku téměř nemohla být řeč, z toho důvodu jsem zkusil sáhnout na doporučení známého právě po tomto produktu. Beru 2 kapsle denně jak je psáno v dávkování a zatím žádná nemoc ani "rýmička" :) Jak tu psal Martin, možná jediná z nevýhod je , že je vám vcelku cítit chvíli zápach z úst. Každopádně za sebe doporučuji!

Přínosná recenze?

bez nemoci

Reflex od Nexgenu nesmí doma určitě chybět! Od doby co užívám jsem nebyla ani jednou nemocná! O:)

Přínosná recenze?

Multivitamin vs. horcik

Slysela jsem, je lepsi volit multivitamin bez horciku, ktery je lepsi brat samostatne a vecer pred spanim. Mam koupeny horcik od stejne znacky, ale zajima me, zda se nebude bit s timto multakem? Diky za radu. :)

Přínosná recenze?

+

bezkonkurenční produkt

Přínosná recenze?

Skvělé

Beru každý den a musím říct, že od té doby, co jsem začala brát jsem nebyla nemocná... a to už je to 2 měsíce.. Dříve mě zkolila jakákoliv rýma a nyní mohu trénovat neustále bez pauzy a trápení s malými nemocemi.

Přínosná recenze?

Naprostá paráda

Přínosná recenze?

Asi nejlepší multivitamín u nás :)

Přínosná recenze?