4,5
84 hodnocení

nejchutnější protein <3 ocenila bych ale čistší složení

Mimořádně vysoký obsah proteinů (70 %) v dávce. Dobrá chuť. Nebolí žaludek. Obsahuje také B12 a probiotické bakterie.

Jediné co vytknout, tak že se špatně rozpouští i v shakeru, i s vidličkou, zkouším všechno možné a stejně tam jsou hrudky. A složení by mohlo být čistší. Ale jinak je výborný, narozdíl od syrovátkových. Kakaový zatím o něco lepší než lesní plody.

Tenhle protein používám již přes dva roky. Chuťově jsou všechny příchutě fajn. Akorát netuším jestli se trochu nezměnilo za poslední dobu složení, protože když je přidám do kaše, tak ji naředí. A už mi v ní nestojí lžička jako doposud🥲. Dřív se mi to nestávalo a to dělám kaši stejně už několik let.

Mám tu samou zkušenost, už dřív jsem psala stejný komentář. Dala jsem mu šanci ještě asi 3x v jiných příchutích a bohužel pokaždé se stejným výsledkem, tak už nekupuji, i když to dřív byl můj nejoblíbenější protein.
2

Nemohu syrovátkové proteiny, ač netrpím intolerancí, ale je mi po nich zle. Takže jsem ráda za objevení tohoto proteinu! :-) Tráví se mi skvěle a je moc dobrý i chuťově.

Příchuť kakao a karamel chutná jako čokoládové krabičkové mini pitíčko od granka. Zkrátka a jednoduše návrat do dětství. Krásně se rozpustí a je krémový i bez použití mléka.

Má první zkušenosti s proteinem obecně. Z důvodu intolerance na laktózu jsem hledala nějaký veganský a trochu jsem se popravdě zděsila po přečtení některých recenzí, jak prý většina vegan proteinů není dobrá. Tento mne avšak příjemně překvapil a chuť má moc povedenou :)

První rostlinný protein, který jsem ochutnala a byla to trefa do černého. Nevím, jestli je to tím, že jsem na chutě rostlinné stravy celkem zvyklá, ale za mě naprosto dokonalý protein. Nikdy mi žádný tak nechutnal a to mám za sebou hodně syrovátkových proteinů. I po rannímu běhu na lačno mi je po něm moc dobře, což nebylo u jiných proteinů pravidlem.

Dobrý den, prosím nevíte, jestli Reflex neměnil složení? Mám tento protein ráda, kupuji ho pravidelně a vždy mi udělal krásně hustou krémovou kaši, ale teď při otevření nového sáčku je při zachování stejného množství vody hrozně řídký a konzistence polévky místo kaše mi zrovna nevyhovuje :D Teď nevím, jestli následně vzít další balení nebo raději neriskovat..

Ahoj Zuzko, mám úplně stejný problém, kupovala jsem ho na jiném eshopu, ale úplně to stejné co píšeš, kaše řídká kejda! Jsem ve fázi reklamace, určitě bych byla ráda, kdyby jsi protein také reklamovala, protože já jsem si 100% jistá, že s ním něco je!
1
Ahoj Zuzko, dle dodavatele zůstalo složení neměnné. Zkus třeba ubrat vody ;-)
Ahoj Zuzko, dle dodavatele zůstalo složení neměnné. Zkus třeba ubrat vody ;-)

vegánskych proteinov som skúsila naozaj veľmi veľa... no u väčšiny bola v 'hlavnej úlohe' cítiť akási pachuť, nemali dobrú konzistenciu a skutočne som nevedela nájsť nejaký, ktorý by mi vyhovoval po všetkých aspektoch... no ale tento? milo prekvapil! už po inom ani nesiahnem ~ kvalita, chuť, konzistencia, hodnoty... 10/10