4,3
45 hodnocení

Výborný veganský protein, zatím nejlepší, co jsem měla. Je sladší, což mi vyhovuje.

1

Martina – Za mě nejlepší protein, chuťově i konzistenčně mi připomíná rozpuštěnou zmrzlinu a dělá krásnou konzistenci v kaších ;) Za mě 11 z 10 ;)

1

Koupila jsem na základě recenzí a velké zklamání. Hlavně to, že není skoro sladký a naopak je chuťově slaný, ve složení je mořská sůl.

Příchuť kakao/karamel mi chuťově nevyhovuje. Pravděpodobně se jedná o slaný karamel. Chuť je nahořklá a slaná. Samotný protein se v šejkru nedá rozmíchat a vůbec mi nechutná. K mixování používám smoothie maker a společně s banánem se to pak dá celkem v pohodě konzumovat. Znovu už tuhle příchuť nekoupím.

Zajímavá výrazná chuť, trošku horší konzistence – Tento protein je super pro zpestření - ovocný se hodí do koláčů, má opravdu výraznou a příjemnou ovocnou chuť; kakao-karamel byl super do shakeu (třeba s banánem a mandlovým mlékem), ale trochu mi vadil takový nahořklý "závěr"; navíc se děsně špatně rozmíchává, dost hrudkuje a navíc dodává takovou mazlavou konzistenci, tedy spíš do shakeu než do jogurtu nebo do nějaké kaše.

Plant Based Protein – Díky alergii na laktózu jsem byla přinucena koupit rostlinný protein a za mě tenhle je výborný. Prvně jsem měla vanilku - chuťově celkem dobrý, ale spíš do kaše nebo na pečení. Dala jsem na recenze a koupila si příchuť lesní plody a za mě fakt pecka. Dokonce se na něj po cviční těším. : ) Je výborný i do kaše a to jsem zastánce spíš klasiky vanilka nebo čoko. Jediná nevýhoda je, že se špatně rozpouští a zůstávají hrudky.

Luxus!!

Velmi dobrý protein – Za mě tento protein naprosto super, jak v kaši, tak třeba v jogurtu, ale při rozmíchání s vodou tam bohužel zůstavaj mírné hrudky, které mě osobně ani nevadí, ale někomu by mohly. Je navíc dost sladký, ale mě vážně chutná a jsem moc spokojena a budu nadále kupovat!

Milé překvapení – Vykoušela jsem už hodně vegan proteinů, můj favorit je delší dobu Sci-Mx, ale rozhodla jsem se zkusit tento od Reflexu a moc mile mě překvapil. Používám ho hlavně do kaše a je to neskutečná dobrota. Žádná písková chuť. Plusový body za víc eco friendly balení!

Reflex – Za mě teda nejhorší vegan protein. U karamelu by mohlo být napsané, že jde o slaný karamel. Nepříjemně jsem byla překvapená. V shakeru se nerozmíchal, nechal hrudky a ta hrachová pachuť hrozná. Nechával pěnu. Moc nerozumím těm kladným recenzím. Ale sto lidí, sto chutí. :) Lesní plody v kaši a jen tak ve vodě, případně s rostlinným "mlékem" ušly. Po druhé ale neobjednám.