4,4
35 hodnocení

Zajímavá výrazná chuť, trošku horší konzistence

Tento protein je super pro zpestření - ovocný se hodí do koláčů, má opravdu výraznou a příjemnou ovocnou chuť; kakao-karamel byl super do shakeu (třeba s banánem a mandlovým mlékem), ale trochu mi vadil takový nahořklý "závěr"; navíc se děsně špatně rozmíchává, dost hrudkuje a navíc dodává takovou mazlavou konzistenci, tedy spíš do shakeu než do jogurtu nebo do nějaké kaše.

Martina

Za mě nejlepší protein, chuťově i konzistenčně mi připomíná rozpuštěnou zmrzlinu a dělá krásnou konzistenci v kaších ;) Za mě 11 z 10 ;)

Plant Based Protein

Díky alergii na laktózu jsem byla přinucena koupit rostlinný protein a za mě tenhle je výborný. Prvně jsem měla vanilku - chuťově celkem dobrý, ale spíš do kaše nebo na pečení. Dala jsem na recenze a koupila si příchuť lesní plody a za mě fakt pecka. Dokonce se na něj po cviční těším. : ) Je výborný i do kaše a to jsem zastánce spíš klasiky vanilka nebo čoko. Jediná nevýhoda je, že se špatně rozpouští a zůstávají hrudky.

Luxus!!

Velmi dobrý protein

Za mě tento protein naprosto super, jak v kaši, tak třeba v jogurtu, ale při rozmíchání s vodou tam bohužel zůstavaj mírné hrudky, které mě osobně ani nevadí, ale někomu by mohly. Je navíc dost sladký, ale mě vážně chutná a jsem moc spokojena a budu nadále kupovat!

Milé překvapení

Vykoušela jsem už hodně vegan proteinů, můj favorit je delší dobu Sci-Mx, ale rozhodla jsem se zkusit tento od Reflexu a moc mile mě překvapil. Používám ho hlavně do kaše a je to neskutečná dobrota. Žádná písková chuť. Plusový body za víc eco friendly balení!

Reflex

Za mě teda nejhorší vegan protein. U karamelu by mohlo být napsané, že jde o slaný karamel. Nepříjemně jsem byla překvapená. V shakeru se nerozmíchal, nechal hrudky a ta hrachová pachuť hrozná. Nechával pěnu. Moc nerozumím těm kladným recenzím. Ale sto lidí, sto chutí. :) Lesní plody v kaši a jen tak ve vodě, případně s rostlinným "mlékem" ušly. Po druhé ale neobjednám.

Čoko závislost!

Tenhle protein v příchuti čoko-karamel a vanilka je můj TOP veganský protein! Snad nikdy jsem neměla lepší! A tyhle vzorečky jsem s sebou měla na dovči a díky nim jsem skvěle zvládala dodržovat bílkoviny a ještě jsem si pochutnala. ♥

Úžasný 😍

Tenhle protein je skvělý. Chuť je dokonalá, je tak akorát sladký a vytvoří krásnou konzistenci v kaších. A hlavně i složení je super, takže já doporučuju všema deseti ❤️

Úžasný veganský protein!

Tak tenhle protein mi chutná i jenom rozmíchaný v shakeru s vodou! Naprostý luxus. Překvapily mě lesní plody, normálně jsem čistě vanilková osoba, ale toto!! Super! Všechny příchutě moc dobré.