4,4
62 hodnocení

vegánskych proteinov som skúsila naozaj veľmi veľa... no u väčšiny bola v 'hlavnej úlohe' cítiť akási pachuť, nemali dobrú konzistenciu a skutočne som nevedela nájsť nejaký, ktorý by mi vyhovoval po všetkých aspektoch... no ale tento? milo prekvapil! už po inom ani nesiahnem ~ kvalita, chuť, konzistencia, hodnoty... 10/10

Dobrý den, prosím nevíte, jestli Reflex neměnil složení? Mám tento protein ráda, kupuji ho pravidelně a vždy mi udělal krásně hustou krémovou kaši, ale teď při otevření nového sáčku je při zachování stejného množství vody hrozně řídký a konzistence polévky místo kaše mi zrovna nevyhovuje :D Teď nevím, jestli následně vzít další balení nebo raději neriskovat..

Ahoj Zuzko, mám úplně stejný problém, kupovala jsem ho na jiném eshopu, ale úplně to stejné co píšeš, kaše řídká kejda! Jsem ve fázi reklamace, určitě bych byla ráda, kdyby jsi protein také reklamovala, protože já jsem si 100% jistá, že s ním něco je!
Ahoj Zuzko, dle dodavatele zůstalo složení neměnné. Zkus třeba ubrat vody ;-)
Ahoj Zuzko, dle dodavatele zůstalo složení neměnné. Zkus třeba ubrat vody ;-)

S mandlovym mlékem je to výborná kombinace, výživná bomba po tréninku 👏👌, pro mě top volba, mam intoleranci laktózy, takze si tolik vybírat nemůžu, ale s tímhle proteinem jsem spokojená, jsem obecně ujetá na vanilku, takže mi chutná.

Skvělá chuť, po zkoušce PEScience - Vanilka, je tohle dokonale vyvážená sladká chuť. Skvěle se rozmíchá, hrudky žádné. Napění, to ano, ale dá se to přežít . Má skvělou chuť, žádná hrachová pachuť v něm není. Za mne vřele doporučuji.

Vanilka má opravdu hnusnou chuť, škoda peněz. Koupila jsem na doporučení a velká chyba.

Protein mě mile překvapil. Je sice hodně sladký, takže je lepší si ho víc naředit, ale s rost. mlékem chutná dobře a má takové příjemné vanilkové aroma. :) Po vypití většího množství má trochu "ocásek", ale není to až tak hrozné. :) Už se těším, až si ho dám do kaše. :)

Představuji Vám nejlepší veganský protein! Popravdě jsem jich už vyzkoušela spoustu...co vám budu povídat, vždy letěly pryč...ALE, tady tento je DOKONALÝ! Krásná krémová konzistence a ještě lepší chuť. Do kaše úplně nejlepší! U žádné příchutě nešlápnete vedle!

Tak tento protein je naprostá pecka! Zkoušela jsem vanilku a teda moc povedené za mě! Má skvělou práškovou konzistenci, nehrudkovatí, sladký tak akorát a má krásnou pěnu!

konečne som našla proteín, ktorí nechutí vôbec umelo, vynikajúca chuť

Výborný veganský protein, zatím nejlepší, co jsem měla. Je sladší, což mi vyhovuje.