SciTec Nutrition 100% Whey Protein Professional

4,6
1244 hodnocení

Nezklame ani nepřekvapí

Zlatý střed, nezklame ani nepřekvapí. Chuťově velmi dobrý. Nezaznamenal jsem žádné problémy, snad až na podivnou gramáž, která by mohla být 1kg místo 0,92 a odměrku, kde je jedna dávka 3/4 odměrky. Asi bych dodával odměrku o čtvrtinu menší a je to :D. Jen je na trhu srovnatelných proteinů docela dost, takže bych se řídil aktuální cenou. EDIT: po vyzkoušení příchutě čokoláda/ořech beru zpět - překvapí! Ta příchuť je dokonalá, chutná jako kinder bueno :)

14

Zatím nejlepší

Nejlepší protein co jsem kdy měl!

11

Chuťově jednoznačně nejlepší protein!

Výborná chuť i rozspustnost!

10
Mohu se zeptat zda li jste zkoušela protein od reflex nutrition a i přesto je pro vás od scitec nejlepší??

SciTec Nutrition 100% Whey Protein Professional

Dobře rozpustný, ale chuť mi úplně nesedla. Je taková "umělá" Každopádně při přidání do čokoládových smoothies je v pohodě.

2

Protein

Tohodle proteinu jsem měla jen vzorek, do pečení a kaší se dá použít, ale chuťově za mě nic moc, existují i lepší proteiny.

2
Bodylab je o dost lepší. Tohle má trochu chemickou chuť.
1

Hodně sladký protein

Čokoládový je docela dobrý, ale vanilka se moc nepovedla....hrozně chemická chuť určitě nedoporučuju.

1

Dobrý, ale..

Možná mám zmlsaný jazýček, ale z této příchutě čoko/lískáč prostě cítím tu umělou pachuť, což je škoda. Protein jsem dopila, je pitelný, ale dnes, kdy je na trhu nepřeberné množství dalších značek, raději volím jiný než od Scitechu ✌🏻

1

Matcha tea protein

Jako nejsem žádný vybiravy člověk, ale tohle se fakt nedalo.. Párkrát jsem se napila a chtělo se mi z toho zvracet.. Chuť hnus.

1

Zklamání

Tato příchuť mi jak chuťově tak vůní připomíná takovou tu velice levnou čokoládu která je po otevření obalena bílým "povlakem". Proto ho dávám max. do proteinových koláčů a buchet. Do kaše mi nevyhovoval.

1

Neskutečně sladké

Protein s příchutí vanilka je neskutečně sladký. Míchal jsem jednu odměrku na 0,7l a stejně byl neůměrně sladký.

1