SciTec Nutrition 100% Whey Protein Professional

4,7
1281 hodnocení

Nezklame ani nepřekvapí – Zlatý střed, nezklame ani nepřekvapí. Chuťově velmi dobrý. Nezaznamenal jsem žádné problémy, snad až na podivnou gramáž, která by mohla být 1kg místo 0,92 a odměrku, kde je jedna dávka 3/4 odměrky. Asi bych dodával odměrku o čtvrtinu menší a je to :D. Jen je na trhu srovnatelných proteinů docela dost, takže bych se řídil aktuální cenou. EDIT: po vyzkoušení příchutě čokoláda/ořech beru zpět - překvapí! Ta příchuť je dokonalá, chutná jako kinder bueno :)

14

Zatím nejlepší – Nejlepší protein co jsem kdy měl!

11

Chuťově jednoznačně nejlepší protein! – Výborná chuť i rozspustnost!

10
Mohu se zeptat zda li jste zkoušela protein od reflex nutrition a i přesto je pro vás od scitec nejlepší??

SciTec Nutrition 100% Whey Protein Professional – Dobře rozpustný, ale chuť mi úplně nesedla. Je taková "umělá" Každopádně při přidání do čokoládových smoothies je v pohodě.

2

Protein – Tohodle proteinu jsem měla jen vzorek, do pečení a kaší se dá použít, ale chuťově za mě nic moc, existují i lepší proteiny.

2
Bodylab je o dost lepší. Tohle má trochu chemickou chuť.
1

Od první koupi už kupuju jenom protein od SciTecu. Chuť lahodná, protein jako takový, vysoce kvalitní, takže maximální spokojenost. Dovoluji si říct, že tyto proteiny mají vůbec jednu z nejlepších chutí na trhu.

1

Hodně sladký protein – Čokoládový je docela dobrý, ale vanilka se moc nepovedla....hrozně chemická chuť určitě nedoporučuju.

1

Dobrý, ale.. – Možná mám zmlsaný jazýček, ale z této příchutě čoko/lískáč prostě cítím tu umělou pachuť, což je škoda. Protein jsem dopila, je pitelný, ale dnes, kdy je na trhu nepřeberné množství dalších značek, raději volím jiný než od Scitechu ✌🏻

1

Matcha tea protein – Jako nejsem žádný vybiravy člověk, ale tohle se fakt nedalo.. Párkrát jsem se napila a chtělo se mi z toho zvracet.. Chuť hnus.

1

Zklamání – Tato příchuť mi jak chuťově tak vůní připomíná takovou tu velice levnou čokoládu která je po otevření obalena bílým "povlakem". Proto ho dávám max. do proteinových koláčů a buchet. Do kaše mi nevyhovoval.

1