SciTec Nutrition 100% Whey Protein Professional

4,6
1170 hodnocení

Nezklame ani nepřekvapí

Zlatý střed, nezklame ani nepřekvapí. Chuťově velmi dobrý. Nezaznamenal jsem žádné problémy, snad až na podivnou gramáž, která by mohla být 1kg místo 0,92 a odměrku, kde je jedna dávka 3/4 odměrky. Asi bych dodával odměrku o čtvrtinu menší a je to :D. Jen je na trhu srovnatelných proteinů docela dost, takže bych se řídil aktuální cenou. EDIT: po vyzkoušení příchutě čokoláda/ořech beru zpět - překvapí! Ta příchuť je dokonalá, chutná jako kinder bueno :)

13

Zatím nejlepší

Nejlepší protein co jsem kdy měl!

10

Chuťově jednoznačně nejlepší protein!

Výborná chuť i rozspustnost!

10
Mohu se zeptat zda li jste zkoušela protein od reflex nutrition a i přesto je pro vás od scitec nejlepší??

Protein

Tohodle proteinu jsem měla jen vzorek, do pečení a kaší se dá použít, ale chuťově za mě nic moc, existují i lepší proteiny.

1

Topka

Chuťově neznám lepší protein. Doporučuji, ikdyž je cena trochu vyšší, za kvalitu si vždy rád připlatím. I po 2,350kg chuť neomrzí.

1

Výborný protein

Asi nejlepší jaký jsem zatím ochutnala. Příchuť čokoláada/ořech výborná i do kaší.

2

Lepší protein rozhodně nekoupíte tohle je TOPOVKA !!!!

1

Super protein pro nenáročné

Základ mezi proteiny, nepřekvapí, nenadchne, ale vždycky dostanete co čekáte. Na mě až moc sladký a hutný, ale jinak celkově ok.

Vlašský ořech je top

Vlašský ořech předčil má očekávání. Je o trošku méně sladší, než ostatní příchutě (banán, peanut butter/čoko, citron cheesecake, jahoda, čoko/oříšek..), nicméně ta chuť je prostě boží. Dva roky jsem nedala dopustit na banán. Teď mám asi novýho oblíbence :)

SciTec Nutrition 100% Whey Protein Professional

Dobře rozpustný, ale chuť mi úplně nesedla. Je taková "umělá" Každopádně při přidání do čokoládových smoothies je v pohodě.