Vilgain Active Racer Back Bra - recenze

Napsat recenzi
4,2
48 hodnocení
Velikost
29 hodnocení
Příliš malé
Perfektní
Příliš velké

Vysoká podpora, nosím na běhání, vyhovuje. Moje běžná vel. je XS, u spodního prádla 70A/B. Tady mám vel. S, je těsnější, ale stále pohodlná při sportu. M by byla velká (zkoušeno).

I přes měření velikost je menší

Skvěle sedí, moc příjemný materiál, vzhledově se mi také moc líbí.

super! můj největší problém byl vždycky najít podprsenku s malým obvodem a většími košíčky, a fakt nikde jsem žádnou dobrou nenašla, a ani sem do této nevkládala naděje ALE, sedí skvěle, přesně to co jsem potřebovala, snad se nevytahá a zůstane takto:D

Doporučuji větší velikost:)

Materiál je málo pružný a velikosti jsou na hodně drobné holky. Normálně mám M a tato podprsenka ve velikosti L za mě sedí spíš na S/XS.

Pohodlná, perfektní. Škoda jen, že legíny ze stejné řady nejsou stejně kvalitní.

Perfektně drží, ale velikost spíše menší. Na sport ve vysoké intenzitě k nezaplacení

Je super, ale opravdu doporučuji vzít větší velikost, normálně nosím S, tuhle mám L.

Na cvičení ideální

Zobrazit všech 17 recenzí