Vilgain Active Racer Back Bra - recenze
Vysoká podpora, nosím na běhání, vyhovuje. Moje běžná vel. je XS, u spodního prádla 70A/B. Tady mám vel. S, je těsnější, ale stále pohodlná při sportu. M by byla velká (zkoušeno).
I přes měření velikost je menší
Skvěle sedí, moc příjemný materiál, vzhledově se mi také moc líbí.
super! můj největší problém byl vždycky najít podprsenku s malým obvodem a většími košíčky, a fakt nikde jsem žádnou dobrou nenašla, a ani sem do této nevkládala naděje ALE, sedí skvěle, přesně to co jsem potřebovala, snad se nevytahá a zůstane takto:D
Doporučuji větší velikost:)
Materiál je málo pružný a velikosti jsou na hodně drobné holky. Normálně mám M a tato podprsenka ve velikosti L za mě sedí spíš na S/XS.
Pohodlná, perfektní. Škoda jen, že legíny ze stejné řady nejsou stejně kvalitní.
Perfektně drží, ale velikost spíše menší. Na sport ve vysoké intenzitě k nezaplacení
Je super, ale opravdu doporučuji vzít větší velikost, normálně nosím S, tuhle mám L.
Na cvičení ideální