Vilgain Kokosová amino omáčka BIO

Dotazy

2
zodpovězené dotazy
Dobrý den, dnes mi dorazila omáčka ve velkém balení a je slano kyselá..přitom z malého balení si pamatuji, že byla spíše slano sladká. Je to prosím v pořádku? Spíš mi přijde octová, což není to, na co jsem byla zvyklá z malé verze.
Dobrý den, plánujete omáčku dělat i ve větším balení (např. 500ml)? Nestíhám ji dokupovat :D
Dobrý den, mohla bych se zeptat kdy bude omáčka opět skladem? Původně jste psali, že se naskladní teď na začátku října, ale neustále se to oddaluje, máte nějaký přibližný termín?
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda se tato omáčka připravuje také fermentací jako sólová omáčka, či jiným způsobem?