3,8
31 hodnocení

Velmi zly vegansky protein. Aj po dlhom miesani je pieskovity a chuť je tiež not so good :( zatial najlepsi vegansky bol od biotechu, ale aj ten je dost slaby v porovnani so syrovatkovymi :(

Ahoj Lucia, náš veganský protein obsahuje pouze přírodní ingredience a aromata. Vanilka v proteinu je přírodní a je slazena pouze stévií, na rozdíl od Biotech, který používá látky zvýrazňující chuť i vůni. Veganský protein má oproti klasickému syrovátkovému proteinu velmi specifickou chuť a rozpustnost, proto je pro uživatele z počátku těžší si na chuť a konzistenci zvyknout. Pěkný den :).

Těšila jsem se na veganský protein od Aktinu, ale bohužel za mě určitě nedoporučuji. V shakeru to udělalo sice krásnou konzistenci, nicméně vypít se to nedalo. Hodně hrachová chuť a vůbec není sladký. Do kaše se dá, ale stejně je to pořád dost cítit.

Umělá, příliš sladká, zanechává pachuť

Za mě úplně super, chutná mi víc než syrovátkový protein, určitě koupím znovu.

jsem za tu alternativu moc ráda, mohlo bych ji být víc. mám intoleranci na obojí laktózu a lepek, těch možností moc není, tak by se hodilo to rozšířit. je to pecka

za mňa nie, bohužiaľ tú pachuť cítim dosť, vanilka je fajn, aj dosť sladká za mňa, už som vyskúšala xy rastlinných proteínov, ale bohužiaľ ani jeden mi nechutil, takže asi som týmto skončila, obmedzujem mliečne výrobky kvôli pleti, ale radšej budem mať vločky bez nejakého proteínu, ako jesť niečo, čo mi nechutí

Od proteinu od Aktinu jsem očekávala hodně a těšila jsem se, že to bude pecka, ale trochu zklamal. Díky vysokému poměru hrachového proteinu chuť vanilky není téměř cítit a chuťově vše přebíjí chuť hrachu. Na druhou stranu je hezky krémový, žádný písek. Znovu už ale nekoupím.

Protein je celkem dobrý, není tak sladký jako běžné proteiny. Skvěle se hodí do kaší nebo do pečení. Nemá chemickou pachuť a hezky se rozpouští.

Protein mi moc chutná. Je nádherně krémový a není sladký, což je super. Složení se mi moc líbí a kvalita bílkovin taky. Pro můj aktivní a sportovní život je tak nedílnou součástí mého jídelníčku.

Konečně Veganský protein s perfektním složením. Vegan proteinů jsem zkoušela už mnoho a tento se řadí na první příčky. Protein se hezky rozpouští. V kaši a jogurtu dělá skvělou texturu!