3,6
260 hodnocení

Bohužel chutná příšerně - prakticky se to nedá pít. Vyzkoušeno s mlékem, rostlinným mlékem, dokonce i mlékem s příchutí čokolády a v jakékoli konfiguraci to není dobré. O míchání s vodou se zmiňovat nebudu, protože se to nedá pít. Zkoušel jsem různé rostlinné proteiny a tohle je zdaleka nejhorší (chutná, jako když jíte "cement"). nedoporučuji.

chuť by mohla byť lepšia, ale keďže je to čisté zloženie bez zbytočných umelých vecí, tak sa to dá zvládnuť...zložením fakt asi najlepší vegan proteín. A keď sa pridá napr do smoothie s nejakým ovocím je to úplne v pohode. Ale po pár razoch som si zvykla a tá chuť mi už vôbec neprekáža ani v čistom rastlinnom mlieku.

Super slozeni,kupuji pravidelne👍🏻

Super vegan protein aj chutovo

Chuťově i konzistencí výborný, asi nejlepší vegan vanilka co jsem zatím měla :-)

Má příjemnou chuť, dobře se rozpouští a není přeslazený. Jsem s tím velmi spokojený! Určitě koupím znovu! 🥰 (Byla bych moc ráda, kdyby to bylo s příchutí pistácií 💖)

Naprosto miluji pistáciovou příchuť 😏

top protein jeden z nejlepších veganských jakej jsem měl rozpustnost atd. na co si tady lidi stežujou mi přijde jako kraviny za mě je nejlepší na trhu i chutove

Špatně se rozpouští + je docela nechutný

Protein je velmi kvalitní, mohl by být více čokoládový, ale to není problém, protože pro intenzivnější chuť můžete přidat kakao. Jsem ráda, že máte rostlinnou verzi, protože hořčík z kakaa se v kombinaci s živočišným mlékem hůře vstřebává.

Chuťově ne úplně dobré, hodně práškovité, ale účel splňuje…