Vilgain Protein Milkshake - recenze

Napsat recenzi
4,8
1397 hodnocení

Výborný, rychlá svačinka

Nevim jak popsat chuť ale je to jako voda s kratomem a mlikem, jinak ten milkshake v jine prichuti by rozhodne byl top

Používám i jako základ na zmrzlinu do Ninja creamy. Kakao mě asi zaujalo nejméně, ale stejně moc dobré. Jahoda překvapivě není umělá. Vanilka výborná.

Výborná chuť, rychlé dodání, fajn složení. Není, co vytknout

Miluju, mohla bych to pít každý den

Milshaky od vilgainu miluju, opakovaně kupuju. Je to nostalgická chuť mlíčka ze základky😅😅😅

Super dobré milkshaky, kakaový, kokosový a jahodový jsou moje nejoblíbenější

Přidala jsem trochu ledu v horku a top

Výborný a vydatný

Připomíná rozteklou vanilkovou zmrzlinu

Zobrazit všech 293 recenzí