Vilgain Seamless Ribbed Leggings

4,6
239 hodnocení

Veľmi pohodlné leginy tak isto aj pás je perfektne vysoký takže pekne zakryje bruško.

Bála jsem se té světlé barvy, ale nakonec jsem nadšená. Pevný materiál, padnou skvěle. Mám 170 cm a nejsou ani dlouhé ani krátké - brala jsem velikost S/M. Při dřepech jsou malinko průsvitné. Ale fakt malinko a se správným prádlem to není vůbec poznat.

Dobry material, pevne drzi. Odporucam!

Stejné zklamání jako u mikiny. Tyhle legíny byly moje oblíbené, tak jsem si je koupila podruhé a to je úplně jiný produkt, jiný materiál, který se po prvním vyprání hned cuckatí, elastické nejsou ani trochu, ikdyz jsem si objednala stejnou velikost tak sedí úplně jinak a rozhodně nejsou ani trochu pohodlné.

Ahoj Terezo, mrzí nás tvá zkušenost. Prosíme o zaslání fotografie na e-mail podpora@aktin.cz, kde společně dořešíme. Děkujeme :).

Pohodlné, krásně sedí

Nejlepší legíny, pohodlné, krásně sedí a vypadají dobře na postavě. Uvidíme, jak budou sloužit třeba za půl roku, ale zatím maximální nadšení!

Jsou na mě bohužel až moc pevný a ne moc příjemný ☹️

Dlouho jsem nic příjemnějšího neměla na sobě. Budu určitě kupovat další

Tyto leginy mám cca půl roku za mě teda kvalita nic moc i přesto že nemám,,třecí stehna ,,tak už po druhém třetím nošení na vnitřní straně stehen jsou ošoupane a trčí kusy od třísel až ke kolenům fakt by mě zajímalo jestli toto se děje jen mě,kolikrát už jsem si koupila levnější leginy a byly kvalitnější příště už určitě nekoupím leginy skoro za litr a kvalita nikde....

Ahoj Veroniko, velmi si vážíme tvojí zpětné vazby. Děláme maximum proto, aby naše oblečení bylo skvělé. Je nám líto, že se u tvých legín vyskytl problém. Poprosila bych tě o zaslání fotografií a bližší popis užívání legín na náš e-mail podpora@aktin.cz. Pomůže nám to při zlepšování našich produktu. V e-mailu máš ode mě zprávu :). Hezký den.

Top! Musela jsem objednat, protože je všude chválili a měli pravdu, jako druhá kůže 🤭 necítíte je na sobě, jsou hodně elastické, vzala jsem si pro jistotu velikost S/M, ale brala bych klidně XS/S. Určitě musím nakoupit víc barev 😍