Dotazy

44
zodpovězených dotazů
Dobrý den, bohužel mi nejde napsat recenze do výše uvedené kolonky recenzí. Proto píši sem. Produkt jsem zakoupil s příchutí čokoláda, cca týden zpět. Bohužel obrovské zklamání. Z proteinu čokoládu necítím ani nic tomu podobného. Při popíjení z shakeru mě doprovází celou dobu hnusná pachuť čehosi při každém loku. Vytvořil jsem velkou objednávku (tyčinky, kuličky do jogurtu, kaše, sirupy apod..) tento protein je jediný produkt u kterého lituji, že jsem zakoupil.
Dobry den, kdy bude prosím skladem bila čokoláda? A plánujete nove příchutě, kdyz stále nejake vyřazujete?
Dobrý deň, doskladníte niekedy ešte príchuť biela čokoláda (bez kokosu)? Ďakujem.
Dobrý den, je v tomto balení i odměrka? Děkuji.
Dobrý den, je ten protein bez příchutě nějak slazený, nebo v jídle není vůbec cítit?
Dobrý den, kdy bude zase příchuť arašídové máslo na skladě???
Mohou tento protein těhotné ženy ?
Dobrý den. Je možné zveřejnit aminokyselinový profil?
Dobrý den, proč zase není v akci bílá čokoláda?
Dobrý den, je tento protein prosím vhodný též na vaření a pečení? Děkuji za odpověď