Vilgain Whey Protein - recenze
dobrý protein, do pečení, tvarohu ideální, v kaši se musí dobře rozmíchat, aby nebyly hrudky
Očekával jsem úplně něco jiného, ale neznamená to, že je to špatně nebo že protein není dobrý ba naopak. Protein se dobře rozpouští a není tak pocitově sladký jak některé jiné značky.
super protein
po karamelové sušence mě vždy bolí žaludek, nevím proč .. ale jahoda, jahoda a banán a vanilka - top❤️
Naprosto úžasná chuť! I přítel mi protein krade. 😁 Chutná jako banánový šejk 🩷
Měla jsem z toho strach, ale můj první protein a určitě objednám zase. :-)
Složení dobré, ale trochu divná textura. Chai latte mě spíš zklamalo. Má nádhernou vůni ale chuť skoro žádná. Bílá čokoláda je dobrá. Má příjemnou chuť a tak akorát sladká
Slaný karamel skvělá chuť! V kombinaci s macou super!