Vilgain Whey Protein - recenze

Napsat recenzi
4,7
3462 hodnocení

dobrý protein, do pečení, tvarohu ideální, v kaši se musí dobře rozmíchat, aby nebyly hrudky

Očekával jsem úplně něco jiného, ale neznamená to, že je to špatně nebo že protein není dobrý ba naopak. Protein se dobře rozpouští a není tak pocitově sladký jak některé jiné značky.

super protein

po karamelové sušence mě vždy bolí žaludek, nevím proč .. ale jahoda, jahoda a banán a vanilka - top❤️

Naprosto úžasná chuť! I přítel mi protein krade. 😁 Chutná jako banánový šejk 🩷

Měla jsem z toho strach, ale můj první protein a určitě objednám zase. :-)

Za mne bohužel nic moc. Zkušela jsem po x letech něco se stevii, ale proste mi nechutná a tady ji citim. Jinak kombinace banan-čoko..nevýrazná chuť jak ošezené hořké kakao, kolem kterého proletěl nezralý banán :D Nehaním, jen můj názor..

Můj oblíbený protein. Výborná chuť. Cena je taky super. Určitě doporučuju.

Složení dobré, ale trochu divná textura. Chai latte mě spíš zklamalo. Má nádhernou vůni ale chuť skoro žádná. Bílá čokoláda je dobrá. Má příjemnou chuť a tak akorát sladká

Slaný karamel skvělá chuť! V kombinaci s macou super!

Zobrazit všech 652 recenzí