4,8
197 hodnocení

Pomoc pro pleť – Nikdy by mě nenapadlo, že mi může chybět zinek. Ale zavolala si o něj pleť a musím říct, že už po dvou týdnech užívání, je to vidět. realita je taková, že půda už v sobě zkrátka nemá tolik minerálů a vitamínů, a tak jen stěží můžeme spoléhat jen na stravu.

3

Funguje skvěle. Dobře se po něm spí, regeneruje a má vliv na celkovou energii.

Splnil očekávání

Strašně skvělá věc na podporu účinku hořčíku v těle ♥

Jako doplněk stravy asi dobrý, nepřišlo mi ale, že by se mi nějak zlepšila pleť nebo tak něco. Spíš se mi dost zhoršil stav nehtů, po vysazení zinku jsou zase hezky pevné.

Zdravím, děkujeme za reakci. Jednou z funkcí zinku je i přispívání k udržení normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky. Spíše bychom hledali původ jinde, toto může ovlivňovat více faktorů... určitě nás můžeš kontaktovat na podpora@aktin.cz a podíváme se na to více ;-)

naprostá bomba! mám problematickou pleť a jeho účinky jsou znát během pár dnů, jak na pleti, tak i na celém těle😊

Se zinkem jsem velice spokojena. Užívám každý den před spaním a i moje pleť je lepší.

Zinek je jeden z nejdůležitějších minerálů pro ženy. Je základním stopovým prvkem důležitým pro správné fungování imunitního systému a zároveň je důležitý pro správný vývoj a funkci pohlavích orgánů. Úžasný je v kombinaci s omegou a hořčíkem na pms.

Kvalitní zinek! – Zinek v té nejlepší formě vůbec, aktin kvalita opět nezklamala!:)

Kvalitní produkt – Stejně jako u ostatních vitamínů a minerálů necítím žádné super účinky po jejich užívání, ale to je podle mě správné - pokud mám příjem těchto látek v pořádku, měl bych být celkově v pohodě. Kombinuji ještě s Nexgenem od Reflexu, takže dávám jen 1 tobolku denně, zbytek z DDD splním v pohodě z běžné stravy. Jinak jde samozřejmě o kvalitní produkt se zinkem v chelátové vazbě, takže tady není moc důvod špekulovat, co jiného koupit ;)