Anonymní uživatel položil(a) otázku
před 3 dny

ID: Qabdac70d850f3037

Bylo by vhodné řešit opožděné zásilky. Absolutní zklamání v dodací lhůtě - pořád se jen posouvá termín a nikdo nereaguje na e-mail.

2

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a moc se omlouváme za Vaši negativní zkušenost. Bohužel, opoždění objednávek, technické problémy a tím pádem i zvýšený počet stížností a delší doba odpovědi na email je v důsledku přesunu skladu. Na Váš email odepíšeme a celou situaci vyřešíme co nejdříve to bude možné. Velmi se za to omlouváme. Děkujeme za pochopení a strpení.

1