Anonymní uživatel položil(a) otázku
před 11 dny

ID: Qbaaa2233297ffafd

Dobrý den, bohužel jsem si nestihla vyzvednout objednávku, která byla placená. Je možné opakovaně poslat? Samozřejmě náklady uhradím

Dobrý den, děkujeme za Vaši zprávu. Bohužel, nevyzvednutá objednávka se automaticky vrací k nám na sklad, kde je následně stornována. Peníze Vám za ni samozřejmě budou vráceny. V případě zájmu si prosím vytvořte novou objednávku. Děkujeme za pochopení a přejeme krásný den.