Anonymní uživatel položil(a) otázku
před 3 dny
ID: Q92a2462cc4bd7851
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda neuvažujete o uvádění alergenů u nebaleného čerstvého pečiva od dodavatelů? U balených potravin tyto informace nechybí, ale u nebaleného pečiva by byly velmi užitečné pro zákazníky s alergiemi či intolerancemi.
Michaela
odpověděla
odpověděla
před 6 hodinami
ID: Ab8b093521cdf3d33
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Určitě bychom rádi alergeny uváděli i u čerstvého pečiva, bohužel skrz dodavatele to není tak jisté. Každopádně Vaši prosbu předáme dál. Děkujeme za pochopení.