Sabina položila otázku
před 14 dny
ID: Qbbb61edce0e7c62c
dobry den, v utery jsem objednala a zaplatila balicek, ktery stale nebyl expedovan, byl to darek k narozeninam na sobotu, psala jsem na podporu a nikdo mi neodepsal,… prosim muzu se zeptat; co muzu udelat pro to, abych balicek v sobotu mela? diky.
Michaela
odpověděla
odpověděla
před 4 dny
ID: A9b8f8a17b654dddf
Dobrý den, děkujeme za Vaši zprávu a velmi se omlouváme za čekání. Na email jsme Vám již odepsali a celou situaci se pokusili vyřídit co nejrychleji.Děkujeme za pochopení a přejeme krásný den.