mar.markvart položil(a) otázku
před 2 dny
ID: Qb35e1a081ecc44ae
Již před dvěma týdny jsem psala otazky/ppzadavky, odpověď za 14 dní nula . V košíku zboží za 2tis a s ohledem na poslední recenze vidím jen stížnosti takze vše ruším ! Neodeslané objednávky , ŽÁDNÁ KOMUNIKACE , těžkej fuc*off.
Michaela
odpověděla
odpověděla
před 6 hodinami
ID: A9d4892e16cb1ba5d
Dobrý den, moc nás mrzí Vaše celková nespokojenost, kterou absolutně chápeme. Bohužel, kvůli přesunu skladu se naskytlo více technických problémů než jsme očekávali a tím i zpoždění objednávek a tím pádem i zvýšený počet stížností a delší doba odpovědi na email je v důsledku přesunu skladu.
Nemáme se na co vymlouvat. Omlouváme se, děkujeme za pochopení a Vaši trpělivost.