Kikkoman Teriyaki Omáčka s praženým sezamem - recenze

Napsat recenzi
4,8
195 hodnocení

Výborná omáčka, vřele doporučuji

Obrovská mňamka, omáčku si dávám na všechno, veliká spokojenost.

Skvělá omáčka, vyzkoušela jsem na kuřecí kousky a krevety. Za mě super 👌

Skvělá omáčka :-) Budu objednávat opakovaně :-)

Opravdu výborná, jen malé balení.

Super k rýži, tofu a zelenině

Úžasná omáčka, koupím zase.

Je luxusní

Objednáváme opakovaně, top na čínu

Výborná, budu kupovat pravidelně.

Zobrazit všech 31 recenzí