4,6
645 hodnocení

Dokonalé!

Je to zlo, jednou ochutnáte a nemůžete přestat.... :/ :D

10

Neurazí

Není vyloženě špatné, ale kam se hrabe na R3ptile Cheat Spread. :-)

7

Výborné

Kokos je jak rafaelo,které miluji,opravdu vyborne maslo!!

5

Zklamání

Produkt sám o sobě by byl v pořádku, ale mrzí mě, že produkt přišel rozbitý a bylo mi nabídnuto pouze vrácení peněz, ačkoliv jsem projevila zájem o nahrazení zboží, jelikož to byla chyba zabalení produktu jako takového, krabice poškozená nebyla. Tímto mě aktin trochu zklamal. Od obchodu těchto kvalit bych čekala nahrazení produktu.

4

Coconut výborný

Milovníci kokosu mi určitě dají za pravdu!

3

Pistácie 🤩🖤

Pistácie jsou jedny z mých oblíbených ořechů ale je to zrádná příchuť, která někdy může být umělá. Ne tady, chuť je naprosto dokonalá, vyvážená chuť sladká x slaná. Jeden z nejlepších twisterů ever. Konzistence? Přesně ta boží, kterou jen tak “polijete” že lžičky na lívance 🤤 Karamel? Víc chutná jako nějaké čokoládové máslo s náznakem karamelu. Lehce tam cítím i trochu slanosti, což já vždy uvítám, protože miluju sladko slané kombinace. Doporučuji obě, ale pistácie je přesně to máslo, co si střežíte a dáváte si ho jen na ty top pokrmy a karamel je takový ten go to bro, mterý je s vámi každý den 💪🏻

1

Trefa do černého

Tohle je přesně podle mého gusta. Jako malá jsem milovala bonboniéru od Orionu Zlatý nugát. Tohle je přesně to, co moje dušička potřebovala !

1

Naprostý TOP!

Kokos s bílou čokoládou a mandlema je prostě dokonalej!!!! Akorát tekuté, výborné!! Nedá se přestat jíst :D

1

Super

Výborný! V hořké čokoládě jsou chuťově výrazné arašídy, konzistence je na můj vkus spíš řidší a struktura jemná. Je dobrý, ale ta kombinace mě úplně neoslnila, radši si dám křupavé čisté arašídové máslo nebo samotnou čokoládu. U mě vede banán, který je vlastně taky čokoláda :), kešu čokoládu chuťově nepřebíjejí, hustota je tak akorát, a kousky banánu příjemně křupou!

1

čekal jsem víc

1