4,6
770 hodnocení

Dokonalé! – Je to zlo, jednou ochutnáte a nemůžete přestat.... :/ :D

13

Neurazí – Není vyloženě špatné, ale kam se hrabe na R3ptile Cheat Spread. :-)

9

Zklamání – Produkt sám o sobě by byl v pořádku, ale mrzí mě, že produkt přišel rozbitý a bylo mi nabídnuto pouze vrácení peněz, ačkoliv jsem projevila zájem o nahrazení zboží, jelikož to byla chyba zabalení produktu jako takového, krabice poškozená nebyla. Tímto mě aktin trochu zklamal. Od obchodu těchto kvalit bych čekala nahrazení produktu.

7

Výborné – Kokos je jak rafaelo,které miluji,opravdu vyborne maslo!!

5

Coconut výborný – Milovníci kokosu mi určitě dají za pravdu!

3

Pistácie 🤩🖤 – Pistácie jsou jedny z mých oblíbených ořechů ale je to zrádná příchuť, která někdy může být umělá. Ne tady, chuť je naprosto dokonalá, vyvážená chuť sladká x slaná. Jeden z nejlepších twisterů ever. Konzistence? Přesně ta boží, kterou jen tak “polijete” že lžičky na lívance 🤤 Karamel? Víc chutná jako nějaké čokoládové máslo s náznakem karamelu. Lehce tam cítím i trochu slanosti, což já vždy uvítám, protože miluju sladko slané kombinace. Doporučuji obě, ale pistácie je přesně to máslo, co si střežíte a dáváte si ho jen na ty top pokrmy a karamel je takový ten go to bro, mterý je s vámi každý den 💪🏻

2

. – Pekan/bílá čokoláda připomíná vánoční limitku "vanilkový rohlíček" O:)

1

Má nejoblíbenější značka na másla! ❤ – Téměř všechny másla co jsem měla mě zaujala! Kromě mandlového a kešu, to se moc nedalo... Ale tyhle uvedené stojí za rok vyzkoušet! 🙏 Nejvíce u mě vede protein, kešu, kokos a banoffee! To je slast! 😍🤤❤🙏 Na nougat twistru mě strašně štve, že se po pár dnech dělají kusy čokolády na dně skleničky. To mě úplně vytáčí... Ale chuť TOP!

1

Nougat a coconut twister – Coconut twister - opravdu nebe v puse a pro milovníky raffaela top ! Jedno z nejlepších ořechových másel co jsem ochutnala, jen asi bych se obešla bez křupek, ale jinak luxus. Nougat twister - k tomuhle máslu ještě hledám cestu, líbí se mi, že není tak sladké a spíš nahořklé s chutí oříšků, velmi dobré, jen stále si hledám k té chuti cestu, čekala jsem trochu něco jiného, ale rozhodně stojí za zkoušku. Za mě je super jak v tekutém stavu či z ledničky :D Obě mají své kouzlo. Ledovou čokoládu jsem jako malá nesnášela a nebyla jsem nikdy fanda ani nugátu, chtěla jsem i přes pozitivní rencenze to vyzkoušet a na doporučení známé, takže mě chuť mile překvapila :-)

1

Limitka - vanilkový rohlíček – Bohužel u LifeLike se vždycky nechám nachytat, vím z několika zkušeností, že mi jejich másla prostě nechutnaji, ale pokaždý a nevím proč si nějaký objednám. Vanilkový rohlíček není vyloženě průšvih, ale žádnej šlágr to pro mě neni. Chuť nevýrazná, ostatně jako všechny jejich másla. Nicméně věřím, že své příznivce najde. Za mě podprůměrný. Karamel - sice to má s karamelem pramálo co společnýho, zřejmě ho to nevidělo ani z vlaku, ale chuť to ma prostě skvělou, jen ne karamelovou 🤷🏻‍♀️😀 za mě jediný máslo z Lifelike, který je fakt dobrý a objednávám pravidelně. Nugát - podprůměrný máslo, žádná velká paráda se nekoná. Kokos - no to je s prominutím průser, co ty křupky v tom 🤦🏻‍♀️ nenene, víckrát už ne, u tohodle másla říkám, že ty prachy sem mohla rovnou hodit do kanálu.

1