ERIK položil otázku
před 12 dny
ID: Qaf37744e54b906db
Malinko zklamání toho že mi to řekne že v pondělí 15.6 to bude u mě a dneska v neděli 14.6 mi nepsalo až ve čtvrtek 18.6. Teď nevím jestli to ovlivníte nebo ne. Problém je ten že já s tím počítal že to bude v pondělí.
Michaela
odpověděla
odpověděla
včera
ID: A9f68e18ed63f53aa
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a moc se omlouváme za pozdní odpověď. Velmi nás mrzí veškeré komplikace, které u objednávky nastaly z důvodu přesouvání skladu. Věříme, že je nyní již vše v pořádku. Kdyby tomu tak nebylo, kontaktujte nás prosím přímo na email podpora@aktin.cz, kde s Vámi rádi celou situaci vyřešíme.
Předem moc děkujeme za pochopení a přejeme krásný den.