ERIK položil otázku
před 12 dny

ID: Qaf37744e54b906db

Malinko zklamání toho že mi to řekne že v pondělí 15.6 to bude u mě a dneska v neděli 14.6 mi nepsalo až ve čtvrtek 18.6. Teď nevím jestli to ovlivníte nebo ne. Problém je ten že já s tím počítal že to bude v pondělí.

6

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a moc se omlouváme za pozdní odpověď. Velmi nás mrzí veškeré komplikace, které u objednávky nastaly z důvodu přesouvání skladu. Věříme, že je nyní již vše v pořádku. Kdyby tomu tak nebylo, kontaktujte nás prosím přímo na email podpora@aktin.cz, kde s Vámi rádi celou situaci vyřešíme. 

Předem moc děkujeme za pochopení a přejeme krásný den.