Na mobilním čísle jste nedostupní. Nereagujete na mail. Podpora k zákazníkům velká-špatná. Nelíbí se mi to. Člověk si na nákup odloží, nemalé, peníze, ze dvou měsíců mateřské, a ještě naletí? Hlavně že reklama... Řešte to!!!
odpověděla
Dobrý den,
děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a moc se omlouváme za pozdní odpověď. Velmi nás mrzí veškeré komplikace, které u objednávky nastaly. Bohužel, opoždění objednávek, technické problémy a tím pádem i zvýšený počet stížností a delší doba odpovědi na email je v důsledku přesunu skladu.
Na Váš email odepíšeme a celou situaci vyřešíme co nejdříve to bude možné. Nebojte, o své peníze nepřijdete. Máte však pravdu, že telefonní linku v tuto chvíli dostupnou nemáme.
Velmi se za to omlouváme. Děkujeme za pochopení a strpení.