Martin Malý

Martin Malý

Čau! Jmenuju se Martin a v kuchyni jsem docela nemehlo. Ale z nějakýho důvodu to lidi baví sledovat. 🤔 A tak lidem ukazuju (nejen) jak se snažím nepodpálit kuchyň. 🔥

Recenze

Hodnocení marmelád bylo pro mě trochu oříškem. Obecně se povedly, jen u některých příchutí jsem od nich čekal trochu víc. Jako první jsem ochutnal příchuť mango bez přidaného cukru, protože to je příchuť na kterou jsem se moc těšil... a bohužel mě zase tolik neoslovila konzistencí i chutí mi dost připomínala dětskou přesnídávku (ale musím uznat, že dobrou dětskou přesnídávku). Ovšem jakmile jsem vyzkoušel příchutě slazené březovým cukrem, úplně jsem upustil od myšlenky, že bych na marmelády zanevřel - to jsou skutečně chuťovky. Příchutě bez přidaného cukru mi tolik nesedí, ale ty dokážou oslovit lidi co chtějí ještě něco víc extra po stránce složení.

Asi moje aktuálně nejoblíbenější příchutě Monstera. Podle názvů jsem čekal trochu hořkou příchuť, ale šeredně jsem se spletl :D Tohle je slaďoučká energetická bomba!

Když chci si dát trochu detoxu od kávy, tak si rád připravuju tuto Matchu. Chuťově velmi příjemná a prášek se dobře rozpouští. :)

Zobrazit více

Instagram @atishows

Martin Malý
Martin Malý před rokem

❗️NOVÁ BAŠTA JE VENKU ❗️
V epizodě 57 jsem s @katazee vyzkoušel domácí krtkův dort ve fit verzi podle @aktinrecepty . Video už teď najdete na mým #YouTube kanále. 🎬😎
A co dál? 🤔
#AtiShow #Bašta #katazee #krtkuvdort #newvideo #aktinrecepty #aktin

Zobrazit více