Vilgain Avokádový olej ve spreji - recenze

Napsat recenzi
5
2010 hodnocení

Objednávám pravidelně, super produkt :)

Miluju,pouzivam denne

Velmi dobré! Objednal(a) jsem znovu několikrát!

Používám na milion způsobů. :) Oceňuji, že má neutrální chuť, proto nepřehluší ostatní chutě a hodí se všemožně. Ráda s ním vařím v horkovzdušné fritéze, ale i dolaďuji saláty. :)

Super na jakékoliv použití.

Velmi prakticke dávkování, na vaření už nepoužívám nic jineho, doporučuji

velmi používaný, rychlé použití

Jsem z něj nadšená.

skvělý! lépe se s ním dávkuje, vhodný pro teplou kuchyni

Super na vaření, doporučuji!

Zobrazit všech 281 recenzí