Vilgain Clear Plant Protein - recenze

Napsat recenzi
4,1
62 hodnocení

Konzistence je super, bohužel mangová příchuť je pro mě hrozná! Ráda bych si koupila přírodní variantu, kterou bych si mohla ochutit citronovou šťávou podle sebe! Vyzkoušela bych i druhou příchuť, bylo by fajn mít z toho jednoporcové balení…

Za mňa chuťovo najlepší clear protein.

Příchuť broskvový čaj je naprostá pecka ve vegan variantě. Mango pomeranč má poměrně dost hořký ocas.

Je reálně fakt někdo, kdo preferuje tak extrémní sladkost? Přijde mi to až neuvěřitelný a nechápu důvody, daleko víc bych ocenila jen aromata bez sladké příchutě nebo alespoň poloviční dávku. Opravdu se to nedá pít jinak než zředěné do litru a i tak je to na můj vkus dost. Prosím 🙏 vyslyšte někdo moje prosby a udělejte alespoň zkušební várku bez sladidel, ráda si dosladim podle potřeby. Konzistence jinak úplně v pohodě, letní pitíčko. A když necham odstát i s kreatinem, tak tam neni jediná hrudka ani písek z kreatinu.

Dobrý den, velmi nás mrzí, že je pro Vás produkt až příliš sladký. Vnímání chutí je hodně subjektivní, ale Váš podnět rádi předáme našemu týmu k zamyšlení. Těší nás, že po technické stránce Vám produkt vyhovuje, skvěle se rozpouští a netvoří hrudky ani v kombinaci s kreatinem. Děkujeme za pochopení, Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá. Přejeme krásný den! 🌸
1

za mě super chut

Moc chutne

Chutná to jako limonáda. Pro mě dobrý protein. Mám velmi citlivý žaludek a nesedí mi syrovátkový ani umělá sladidla hlavně sukralosa mi vadí, takže toto je pro mě perfektní varianta proteinu. Mango pomeranč dobrý, ale mohlo by to být malinko méně kyselé. Dávám si poloviční dávku, jinak by mě pálila žáha.

bohužel tahle příchuť mě nenadchla, má takový nepříjemný kyselý ocas. ostatní příchutě jsou super, ale tahle mi přijde takový kyselý a umělý. bohužel zklamání, protože ostatní jsou super.

Omlouvám se, Vilgain mám ráda, ale tohle je nejhoší protein, který jsem kdy ochutnala

Tohle je naprostá pecka! Už jsem měla plný zuby krémových proteinů a tohle je svěží drink a není to další "jídlo". Příchuť mango a pomeranč má Vilgain vychytanou (i u Creatinu je to super). Nenechte se odradit tím, že trochu hrudkuje - stačí nechat odstát, pořádně protřepat ve shakeru nebo rozmačkat lžičkou o stěnu skleničky. Určitě vyzkouším i další příchutě a budu ráda když Vilgain přijde i s dalšími novými příchutěmi :-).

Zobrazit všech 27 recenzí