Vilgain Eko‑pomocníci na úklid i dezinfekci ⁠–⁠ ekologický, efektivní a bezpečný způsob dezinfekce, neutralizace pachů a odstraňování připálenin

Vilgain Eko‑pomocníci na úklid i dezinfekci ⁠–⁠ ekologický, efektivní a bezpečný způsob dezinfekce, neutralizace pachů a odstraňování připálenin

Objednej nyní a doručíme v pondělí

Vilgain Eko‑pomocníci na úklid i dezinfekci – 100% přírodní prostředky proti odolným skvrnám

Objev sílu přírodní drogerie se speciálním balíčkem obsahujícím naši jedlou sodu a bílý ocet. Tyto dva produkty tvoří nepostradatelný tandem pro každou domácnost, která hledá účinné a ekologické řešení pro úklid. Jedlá soda a bílý ocet jsou 100% přírodní, bezpečné a šetrné k životnímu prostředí.

Univerzální použití pro každou domácnost

Samostatnou jedlou sodu využiješ na celou řadu povrchů, včetně kuchyňských desek, dřezů a spotřebičů. Je perfektní i pro odstraňování odolných skvrn z oblečení, koberců a čalounění. Bílý ocet zbaví tvůj domov veškerých nečistot, špíny, usazenin i vodního kamene. V kuchyni si hravě poradí s mastnotou a vydezinfikuje kuchyňskou desku, spotřebiče i dřezy, v koupelně zatočí s mýdlovými usazeninami, plísni mezi kachličkami i šmouhami na zrcadlech. Společně tvoří silný čisticí prostředek, který zvládne i ty nejnáročnější skvrny a usazeniny. Směs jedlé sody a octa je perfektní na čištění odpadů, ucpaných dřezů nebo kachliček a odstraňování připálenin. Bez obav je můžeš použít na mytí ovoce a zeleniny, protože jsou naprosto netoxické.

Bezpečnost a udržitelnost na prvním místě

Přestaň používat agresivní chemikálie a vsaď na přírodu. Ušetříš peníze a zároveň ochráníš své zdraví. Nechej svou domácnost zářit čistotou díky přírodní síle jedlé sody a bílého octa a užívej si čistotu a svěžest bez kompromisů. Přípravky neobsahují agresivní chemické látky, takže jsou vhodné k použití i v domácnosti s dětmi a zvířaty. Tento balíček je zkrátka must‑have pro každou moderní domácnost.

Vilgain Eko‑pomocníci na úklid i dezinfekci v bodech:

  • univerzální, silný, ekologický čistič
  • zbavuje nečistot, usazenin, špíny i mastnoty
  • dezinfikuje, neutralizuje pachy, odstraňuje připáleniny
  • dokáže vrátit lesk stříbrným předmětům
  • netoxický, šetrný k životnímu prostředí