Vilgain Electrolyte Drink - recenze

Napsat recenzi
4,6
565 hodnocení

Super na dodání hydratace v horkých dnech. Chuť lehce slaná, ale to je pochopitelné

Salty Lime je to nejhnusnějsí pití, co jsem snad v živote vypil....

Příjemná chuť.

Moc dobrá chuť. Super vychlazené v létě :)

Výborný osvěžující nápoj. Doporučuju příchuť mango

Skvele na refresh a aj jed je chuť na sladké

Super příchuť 🙂

Třešeň chutná jak lízátko nebo bonbń s umělou třešňovou příchutí... Vychlazené je to výrazně lepší než z pokojové teploty.

Moc sladké, mě to nechutnalo.....

Velmi chutné!

Zobrazit všech 101 recenzí