3
zodpovězené dotazy
Dobrý den, produkt je označen jako vegan, ale obsahuje alergen 7, sýr, tedy jej není možné jíst při alergii či intoleranci na mléko. Vybírám primárně vegan označené produkty, abych měla jistotu, že mléko neobsahují. Jsou prosím i jiné produkty chybně označené? Děkuji moc za odpověď.
Není v plánu slaná granola bez ořechů, specialně bez arašídů? Děkuji za pdpověď
Chci se zeptat k čemu se to dá jist ?