Vilgain Hořčík bisglycinát - recenze

Napsat recenzi
4,9
2524 hodnocení

Zatím užívám chvíli, ale dobře se mi spí

Velmi dobrý

Jsem moc spokojen s doručením a kvalitou

Užívám teprve týden, mám dlouhodobé problémy s usínáním a po zapití se cítím do hodinky a půl unavená, takže zatím jsem spokojena

Doporucuji

Beru dlouhodobě a dobrý

Super. 👍👍😉😉

beru každý den na večer, jsme spokojená s produktem

Zlepšilo se mi spaní

Dávám si pouze 1 kapsli, protože mi bohužel mi při dávkování 3 kapslí nedělá vůbec dobře na žaludek.

Zobrazit všech 274 recenzí