Vilgain Hořčík bisglycinát

4,9
805 hodnocení

Bomba, spokojenost

Užívám pravidelně a jsem spokojený :)

Kvalitní produkt.

Mně bohužel nesednul. 2 a více tablet byla záruka křečí a průjmu (nalačno nebo s jídlem). Jedna tableta co jsem zvládnul bez potíží neudělala žádny efekt, ani jen placebo. Nedobral jsem.

Zdravím Pavol, to nás velmi mrzí. Doporučujeme produkt na pár dní vysadit a sledovat, zda se neobjeví podobné příznaky. Doporučujeme také konzultovat užívání s lékařem. Pěkný den :).

Konečně pořádný hořčík.

Asi nedokážu posoudit nějaký účinek. Ale velké plus, že neobsahuje vitamín B který suplementuji jinak. Dobře se dávkuje (3 tobolky/den)

Opravdu nejlepší hořčík za mě, fakt cítím zlepšení, navíc ke všemu co už bylo psáno, jsem si všimla, že s tímto hořčíkem nemám kocovinu, tady to ještě nikdo nezmínil a myslím si, že je to důležité info 😃

Podle mého názoru je KVALITNÍ hořčík určitě jedním z nejvíce podceňovaných doplňků stravy. Hořčík od Vilgainu je ve formě chelátu, která je pro tělo perfektně využitelná. Pozor na doplňky z lékáren a supermarketů, ve kterých je hořčík nejčastěji ve formě oxidu hořečnatého, který má téměř nulovou využitelnost a v některých případech může dokonce i prohloubit deficit hořčíku v těle. Hořčík od Vilgainu používám již delší dobu před spaním a mohu říct že svůj účel splňuje na jedničku. Zlepšení spánku a celkové regenerace člověk pocítí již po pár dnech užívání. Křeče úplně zmizely. Určitě doporučuji! ;)

Super, používám pravidelně asi 3 měsíce před spaním.

Super produkt, křeče už v nohou nemám a jsem spokojená