Vilgain Hořčík bisglycinát

4,9
922 hodnocení

Doplňování hořčíku je pro mě nutností, ale tento hořčík opravdu funguje.

Používám teprve dva týdny, ale působí zatím dobře v kombinaci s tabletkami reflex nutrition nexgen pro.

Velmi dobrý produkt. Opravdu poznám rozdíl.

Těžko hodnotit účinky, těm můžu jedině věřit. Možná se začínám cca po dvou týdnech cítit o něco líp, ale to může být placeno efekt, těžko říct. Každopádně balení je super, krabička praktická,po spotřebování se bude doma určitě hodit na jiný věci. Pachuť ani nepříjemný zápach (na který si někteří stěžují) se nekonal. Není to cítit o nic hůř,než jiné vitamíny, nebo léky. Tablety dobře "kloužou" takže lze v pohodě polknout v případě nutnosti i bez zapíjení. Zatím dobrý.

Pro sportovce základ k dobré regeneraci

moc fajn hořčík

Bisglycinát by měla být jedna z forem, která se v těle nejlépe vstřebává... zhodnotit to reálně moc nejde (i když jsem aktuálně často na krevních odběrech), ale určitě stojí za to :)

Velká škoda že v nové edici je snížené dávkování. Původně bylo na 3 kapsle 375 mg, teď na 3 kapsle 225 mg. Smutné je, že produkt je dražší než dřív a obsah hořčíku je menší. Škoda Aktine, škoda...

Zdravím Františku, aktuálně používáme čistý bisglycinát hořečnatý, který obsahuje 12 % hořčíku. Původně byl v prodeji pufrovaný bisglycinát hořečnatý, který obsahoval 20 % hořčíku, ale zdrojem hořčíku nebyl pouze chelátově vázaný bisglycinát hořečnatý jako nyní. Celkový obsah materiálu v kapsli (625 mg) je stejný jako původně. Hezký den :).
1

Více mi vyhovuje v prášku.

Podle mého názoru je KVALITNÍ hořčík určitě jedním z nejvíce podceňovaných doplňků stravy. Hořčík od Vilgainu je ve formě chelátu, která je pro tělo perfektně využitelná. Pozor na doplňky z lékáren a supermarketů, ve kterých je hořčík nejčastěji ve formě oxidu hořečnatého, který má téměř nulovou využitelnost a v některých případech může dokonce i prohloubit deficit hořčíku v těle. Hořčík od Vilgainu používám již delší dobu před spaním a mohu říct že svůj účel splňuje na jedničku. Zlepšení spánku a celkové regenerace člověk pocítí již po pár dnech užívání. Křeče úplně zmizely. Určitě doporučuji! ;)