4,4
34 hodnocení

Výrazná chuť a během sportování ideální.

Koupila jsem vzorek. Rozpustnost úplně v pohodě, když se normálně protřepe. Nečekala jsem, že to zaleju vodou a rozpustí se to samo, a taky to nedělá. Příchutě jsem se trochu bála. Je to taková maličko krémová broskev, ne svěží ovocná broskev, kterou jsem očekávala, a dost sladká. Na žaludek lehký, neměla jsem žádnej problém. Zkusila jsem při delším tréninku a cítila jsem lepší výdrž. Normálně cvičím kratší tréninky, takže plnou pikslu objednávat nebudu. Není to v ničem špatný, ale nepotřebuju to. Pro delší tréninky je to určitě vhodný, jestli někdy změnim split, tak objednám.

Rozpustnosť dobrá, vonia to veľmi pekne, tak sviežo ovocne ako malinovka, ale tú chuť nezvládam. Má to takú zvláštnu horko umelú "aftertaste". Kúpila som si len jednorazové balenie na skúšku a dobre som urobila. Keby mi to nebolo ľúto, tak to vylejem. Účinok fajn, cítila som sa dobre ani na žalúdok to nebolo ťažké, len teda škoda, že mi to výrazne nechutí.

Mě moc nechutná.

Bez tohto si neviem predstaviť cvičenie :) odporúčam všetkými 10

Fakt super

Zatím zkouším vzorečky. Chuť je dobrá. Během tréninku nepociťuju únavu, takže paráda.

Můj asi nejoblíbenější doplněk od Vilgainu. Pomáhá doplnit energii mezi tréninky a kofein výborně nabudí a umožňuje odjet kvalitnější trénink. Topka!

Kupil som si ten napoj, lebo chodim na celodenne vylety do prirody a v tychto teplach treba hydratovat. Prasok sa zle rozpustal vo vode a prichut bola akoby horka. Vobec mi to nechuti...

Pi cistu vodu ak sa potrebujes hydratovat. Pri tychto napojoch je chut uplne irelevantna (uplne vporiadku btw), ide o latky ktore do seba dostanes - ktore su uplne spot on. Vilgain, nic prosim vas nemente!
2
Ahoj Jozefe, děkujeme za sdílení zpětné vazby. Pro rozmíchání prášku je nejvhodnější shaker se spirálou. Hezký den.
1