4,5
113 hodnocení

Dobrá rozpustnost, rozmíchávám ho ve vodě a rozpustí se vždy hezky bez hrudek. Složení super. Mě osobně přijde i chuťově dobrý (určitě lepší než čistý kolagen bez příchuti).

Má divnou chuť

Jako kolagen má dobré účinky, nehty a lůžko super bez záděr. Na co jsem si bohužel nezvykla je ta chuť. Příště už neobjednám. Než jsem si zvykla tak jsem se před pitím snažila moc nečuchat.

Myslím, že na českém trhu se jedná o jeden z nejlepších kolagenů. Složení čisté a zároveň nabušené. Užívám teprve druhé balení. První mi vyšlo na 4 týdny. Výsledky pozoruji zatím jen na lepší plet v obličeji, pro viditelnější výsledky je třeba užívat alespoň 8 týdnů. Chuť taky fajn.

super chuť, není umělá či moc sladká, 100% spokojenost, tohle plánuju koupit znova

moje pleť po tomto produktu vypada zdravěji, kupuji opakovane

Trošku zapáchá. Je docela sladký. Rozhodně lepší než všemožné kolageny z lékáren. Užívám ho chvilku, ale asi bude fungovat. Ovšem raději přejdu na Vilgain Hair, Nails & Skin. Je to prostě pohodlnější/rychlejší

Není to špatné, ale na mě moc sladké. Efekt jsem zatím nepochopila - beru jen první měsíc

Zatím účinky moc nepozoruji, ale myslím, že to chce čas. Chuť není nejhorší.

Objednávám stále dokola a vždy jsem byla spokojená. Zkusila jsem obě příchutě a za mě tedy vyhrává hruška a broskev. Ovšem při minulém nákupu bych dala ruku do ohně za to, že mi poslali jahodu s banánem v obalu s hruškou a broskví 😂! To jsem už zas tak nadšená nebyla.

Zdravím Kristy, pokud máš pochybnosti o správně obdrženém produktu, neváhej se nám prosím ozvat na email podpora@aktin.cz společně s fotografií produktů, rádi obsah prověříme :). Krásný den