Vilgain Kreatin - recenze
Produkt mi byl doporučen a už jsem kupoval opakovaně. Chuť velmi dobrá - připomíná některé ovocné nápoje. Jsem rád, že neobsahuje cukr. Prášková varianta se dobře dávkuje. Způsobuje oranžové zbarvení shakeru nebo lahví na pití, ale podobně barví např. mrkev - nic divného. Podle mne působí tak, jak mi bylo doporučeno - v mém případě ne na tvorbu svalů, ale na podporu mozku - 10 g / den.
super, objednávám opakovaně
Ochucená varianta je velmi chutná, na mě možná sladší - lze vyřešit větším ředěním. Samozřejmě má práškový aftertaste, ale nic hrozného, co by vadilo. Přijde mi, že se po požití cítím lépe a mám více energie, za mne mohu produkt doporučit.
Fantastický kreatin a skvělá cena!
Kvalita za rozumnou cenu