Dotazy

3
zodpovězené dotazy
Dobrý den, bude zase skladem velké balení? Mám velkou spotřebu a moc mě mrzí, že je nyní dostupné jen 250g balení :(
Dobrý den, je tato čokoláda testována na těžké kovy?
Dobrý den, můžu se prosím zeptat na příčinu velkého zdražení? Naposledy jsem hořkou čokoládu kupovala před dvěma týdny, (bez akce, pokud se nepletu) za 249,–, tak mě nynější cena trochu překvapila :-) Děkuji, Eva
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdy bude opět skladem lámaná hořká čokoláda. Děkuji, Denisa