Vilgain Nerezová krabička na jídlo - recenze

Napsat recenzi
4,9
220 hodnocení

Super dóza, ideální na snídani. Zejména když chcete spojit něco pevného s tekutým. Je tam přepážka. Velmi dobře chrání jídlo, nic se s ním nestane. Je pohodlná a lehká. Samozřejmě je škoda, že není vhodná do mikrovlnné trouby. Ta trochu větší je ideální na porci oběda. Skvělé duo!

Krásná super krabička do školy na svačinu.

Na menší svačinku, pořídím ještě vetší.

Moc se mi líbí, je to praktické. Podle mého syna je to úplná Amerika! :)

Super, praktická krabička, která neproteče. Prostě nej!

Skvělá. Koupím i ostatní velikosti

Lehká, dobře se zavírá

Velmi dobrá kvalita

Máme doma 500 a 1200 ml. 500 je malinká, 1200 odpovídá obědové velikosti 😊. Oddělující přihrádka je super a snadno se s ní manipuluje. Krabičky jsou lehké a omyvatelné v myčce, což je 🔝. A stylové zavírání je cherry on top 🍒.

Naprosto dokonalá

Zobrazit všech 53 recenzí